Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Kasa na nowe szkło wyparowała w mBanku!!!

  1. #1
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie Kasa na nowe szkło wyparowała w mBanku!!!

    Ludzie!
    Wczoraj wieczorem mBank odparował mi 1500 zł na weekendowy zakup nowego szkła Zrobiłem szybką lokatę w ramach swojego rachunku, kasa zeszła z konta, ale NIE POJAWIŁA się jako lokata!
    Więc nie mam jak lokaty odblokować, bo jej nie ma! WYPAROWAŁY moje pieniądze!

    Mam 3 lata konto w mBanku i pierwszy raz coś takiego.

    Ale co najważniejsze to TOTALNA OLEWKA ze strony mBanku. Zadzwoiniłem 5 minut po tych cholernej lokacie do mBanku z reklamacją. Przyjęli i mają mnie w dupie. "mamy 30 dni na reklamację - proszę czekać".

    Jezu! Dzwoniłem gdzie się da po centralach i oddzialach i ****. Kończę rozmowy na 2 szczeblu po sekretarce. Czekać lub dzwonić do mLinii a tam dalej swoje: - nie da się, nie można, nie ma do kogo WYŻEJ dzwonić - ogólnie spier..laj.

    Tak się wyżaliłem - temat w końcu związany jakoś z fotografią

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Heh, a ja pracuję akurat przy najnowszej reklamówce nowych usług mBanku.
    Muszę im to opowiedzieć
    Ciekawe jaka będzie odpowiedź

    Swoją drogą - współczucia.

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    44
    Posty
    103

    Domyślnie

    Wal z tym do prasy brukowej - czasami pomaga.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    poczekaj 30 dni, napisz oficjalne pismo - czekaj na odpowiedz... nie goraczkuj sie - skoro robiles lokate - tzn ze i tak ci kasa nie potrzebna na juz ;-), badz dobrej mysli

  5. #5
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    poczekaj 30 dni, napisz oficjalne pismo - czekaj na odpowiedz... nie goraczkuj sie - skoro robiles lokate - tzn ze i tak ci kasa nie potrzebna na juz ;-), badz dobrej mysli
    Ciekawe jabyś ty się gorączkował - np. wpłacasz kasę za 1dsmII a sklep jej nie dostaje, z konta poszła a bank ma cię w d...))

    Lokatę robiłem tylko dlatego, żeby przypadkiem nie ruszyć kasy na obiektyw...
    Dla mnie to ogromny niewypal tego banku. Dlaczego nigdy żaden bank nie myli się na plus? Dlaczeo nie przeleją mi przypadkiem 100000000 zl?
    Ich ewidentny błąd w systemie, bo lokaty robię często. Powinni coś takiego naprawić natychmiast, dobra, w 24 h - mają czas do północy.

    Potem zwijam konto i przenoszę do innego banku.

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Żary
    Wiek
    46
    Posty
    133

    Domyślnie

    Nie ma co się dziwić Twemu zdenerwowaniu. Sam pewnie bym się wkurzył gdyby nagle moja kasa "umknęła" z konta. Co ciekawe z Twojej wypowiedzi wynika że bank zwyczajnie olał sprawę.
    Ciekawe czy gdyby "wyszło" 1 000 000pln też by Ci powiedzieli że masz czekać 30 dni?
    Nie ważne że czy to jest 1000pln czy ilekroć więcej to jednak to jest Twój (!) pieniądz, po który możesz sięgnąć w każdej chwili.
    Poczekałbym do jutra potem dym.

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ErnestPierwszy
    Ciekawe jabyś ty się gorączkował - np. wpłacasz kasę za 1dsmII a sklep jej nie dostaje, z konta poszła a bank ma cię w d...))
    nie wiem co ci powiedzieli, skoro zglosiles reklamacje to maja na jej rozpatrzenie 30dni i koniec - jesli by jej nie przyjeli to wtedy mial bys prawo mowic ze cie olewaja - wiesz nie jestes jedynym klientem w tym banku i pewnie zbytnio sie nie zmartwia jesli cie "straca" ;-)...

    kasa sie znajdzie - jest tylko pewnie kwestia czasu kiedy

    Cytat Zamieszczone przez ErnestPierwszy
    Powinni coś takiego naprawić natychmiast, dobra, w 24 h - mają czas do północy.
    jasne najlepiej powinni nie dopuszczac do takich luk w systemie - a czasu maja duzo - 30 dni ;-)


    Cytat Zamieszczone przez ErnestPierwszy
    Potem zwijam konto i przenoszę do innego banku.
    o ile jeszcze bedzie cos na koncie .... wolny rynek... ja tez pare razy zmienialem juz konta, ostatecznie mam dwa jedno rowniez w mbanku a jedno w niewirtualnym - lubie sobie czasem pogadc z ludzmi ktorych widze ;-)

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Nemeo
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Silesia
    Posty
    1 757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ErnestPierwszy
    Ludzie!
    Wczoraj wieczorem mBank odparował mi 1500 zł na weekendowy zakup nowego szkła Zrobiłem szybką lokatę w ramach swojego rachunku, kasa zeszła z konta, ale NIE POJAWIŁA się jako lokata!
    Więc nie mam jak lokaty odblokować, bo jej nie ma! WYPAROWAŁY moje pieniądze!

    Mam 3 lata konto w mBanku i pierwszy raz coś takiego.

    Ale co najważniejsze to TOTALNA OLEWKA ze strony mBanku. Zadzwoiniłem 5 minut po tych cholernej lokacie do mBanku z reklamacją. Przyjęli i mają mnie w dupie. "mamy 30 dni na reklamację - proszę czekać".

    Jezu! Dzwoniłem gdzie się da po centralach i oddzialach i ****. Kończę rozmowy na 2 szczeblu po sekretarce. Czekać lub dzwonić do mLinii a tam dalej swoje: - nie da się, nie można, nie ma do kogo WYŻEJ dzwonić - ogólnie spier..laj.

    Tak się wyżaliłem - temat w końcu związany jakoś z fotografią
    Może już czas zmienić bank ?

  9. #9
    Uzależniony Awatar mkwiek
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    862

    Domyślnie

    nieciekawa sprawa - pocieszę Cie może jakoś. w Krakowie są dwa wpłatomaty mBanku - wkładasz kasę do maszyny a ona idzie błyskawicznie na Twoje konto. Raz kolega wpłacił (wsadzasz plik banknotów) a maszyna potwierdziła 1000 zł za mało! Kolega od razu podniósł szum na infolinii i na drugi dzień kasa się znalazła były nawet pisemne przeprosiny na maila. także może i Tobie się uda

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar minek
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    1 386

    Domyślnie

    Nie panikuj. To jest bank. I przelew z Twojego rachunku na rachunek lokaty. Z konta zeszła - jest gdzieś ,,w powietrzu'' Zaksięgują na lokacie z odpowiednią datą, pojawi się informacja, że na lokacie jest. To normalne po hibernacji.
    W tym przypadku to nawet nie jest normalny przelew zdaję się, bo przy przelewie widzisz że masz mniej dostęp;nych środków, a po zaksięgowaniu dopiero zmniejsza się saldo a zwiększa to na koncie gdzie przelewałeś.
    Tu po prostu działa tak, że wypłąciłeś, zapłaciłeś , a oni tam jeszcze nie zanotowali.
    Też tak miałem, po paru dniach pojawiło się na lokacie z datą nieco wsteczną.

    Zresztą zadzwoń na m-linię, to jakaś m-linka Cię uspokoi, niestety tylko telefonicznie.

    EDIT
    poprawka, pokszaniło mi się, pisałeś rozgorączkowany, to i pobieżnie przeczytałem.
    Mi działało wolniej jak lokowałem na funduszach.
    Ale przed upływem tygodnia bym nie panikował. Bank to bank, a że elektryczny to czasami zdarzy się że coś zadziała szybciej.
    Przelew z Multi do M też idzie koło jednego dnia, mimo, że jedno i drugie to BRE i chyba system w środku bardzo podobny mają.
    Ostatnio edytowane przez minek ; 19-07-2006 o 19:47

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •