Strona 48 z 48 PierwszyPierwszy ... 38464748
Pokaż wyniki od 471 do 478 z 478

Wątek: jak przedłużyć off-shoe do 2-3m. ?

  1. #471

    Domyślnie

    Czy ktoś może napisać jakich kabli używacie ? Wiem, że nie polecacie rozbieralnych wtyczek PS/2, ale z tego co wiem gotowe przedłużacze mogą nie działać ponieważ standardowo mysz/klawiatura chyba i tak nie wykorzystuje 2 przewodów więc mogą być niepodłączone(?). Więc jeżeli używacie gotowców to może jakąś aukcję albo nazwę producenta podacie, a jeżeli nie gotowce to jakiego kabla szukać i jakie wtyczki sprawują się najlepiej ?

  2. #472
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Ten powinien mieć wszystkie piny połaczone. Kupiłem podobne 5m. Bardzo dobrze się spisują. http://www.satserwis.pl/pokaz.php?na...ta/43/4374.dat
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  3. #473
    Początki nałogu Awatar Da__FreaK
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin / Cisiec
    Posty
    449

    Domyślnie

    Na dniach tez bede rozcilal swoj kabelek i zasnanawiam sie czym go przedluzyc. Z tego co widze Dinderi zakupiles najzwyklejszy kabelek PS2 i wszystko smiga.
    Glownym problemem jest opor kabelka i jakosc skretki.
    Zatem, dlugosc kabelka 10-15 m na takim PS2 poleci ? tylko ze bedzie problem z zakupieniem jednego odcinka w takiej odleglosci. Moze jakis alternatywny kabelek ? Skretka internetowa ?

  4. #474
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Da__FreaK Zobacz posta
    Na dniach tez bede rozcilal swoj kabelek i zasnanawiam sie czym go przedluzyc. Z tego co widze Dinderi zakupiles najzwyklejszy kabelek PS2 i wszystko smiga.
    Glownym problemem jest opor kabelka i jakosc skretki.
    Zatem, dlugosc kabelka 10-15 m na takim PS2 poleci ? tylko ze bedzie problem z zakupieniem jednego odcinka w takiej odleglosci. Moze jakis alternatywny kabelek ? Skretka internetowa ?
    Mam 3, 5-metrowe przedłużacze, które łaczę jeden za drugim. Z tym, że jeszcze nie miałem potrzeby robić kabelka dłuższego niż 10 m.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  5. #475
    Początki nałogu Awatar Da__FreaK
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin / Cisiec
    Posty
    449

    Domyślnie

    Szukalem dzis takiego kabelka, ale w sklepach marketowych pusto. Jutro przedzwonie do hurtowni elektrycznej i sprobuje kupic taki do sterownikow o malym przekroju, moze beda mieli.Mi akurat nie zalezy na lączeniu kabli, wystarczy jeden 10-15 m.

  6. #476
    Początki nałogu Awatar Da__FreaK
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin / Cisiec
    Posty
    449

    Domyślnie

    Dzis zakupilem 15 m kabelka 6x0,5 i zobaczymy co z tego wyjdzie kabelek do alarmow i domofonow Ciut twardawy ale ujdzie

  7. #477
    Początki nałogu Awatar Da__FreaK
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin / Cisiec
    Posty
    449

    Domyślnie

    Probowal ktos moze przedluzac off shoa z rozgaleznikiem ? czyli z jednego wyjscia przy body dwa kabelki na lampke systemowa i studyjna ?

  8. #478
    Początki nałogu Awatar Da__FreaK
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin / Cisiec
    Posty
    449

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Da__FreaK Zobacz posta
    Probowal ktos moze przedluzac off shoa z rozgaleznikiem ? czyli z jednego wyjscia przy body dwa kabelki na lampke systemowa i studyjna ?
    Po 30 min walki z lutownica, mam off shoe 15m na przewodzie do alarmow Lekko twardawy przewod ale to zadna filozofia Ma dzialac i dziala

Strona 48 z 48 PierwszyPierwszy ... 38464748

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •