Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: #21 Sposób na poprawę uchwytu 350D

  1. #21

    Domyślnie

    Ostrzegę Was... nie pomylcie poxiliny z poxipolem :P
    Poxipol się trudniej nakłada i się pieruńsko grzeje (aż parzy w łapska, nie da się tego utrzymać, ledwo zdąrzyłem wygnieść kształt i już musiałem łapę zabrać). Puki co z chwytem z poxipolu jest o niebo lepiej, jednak i tak będę musiał skoczyć po poxiline :P

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 048

    Domyślnie

    Czy ta poxilina jest na tyle mocna zeby mozna z niej bylo zrobic uchwyt statywowy do obiektywu i zeby mozna bylo zatopic w niej gwint 1/4 cala.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar piast9
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3 267

    Domyślnie

    Raczej nie. Ale po co kombinować? Kształt uchwytu jest nieskomplikowany. To się da po ludzku wytoczyć z jakiegoś mosiądzu.
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

  4. #24
    Uzależniony Awatar Silent Planet
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Poznań / tu nie ma plenerów CB
    Posty
    832

    Domyślnie

    Mam pytanko odnośnie tej poxiliny, bo nigdy jeszcze z takiej "prastelinki" nie lepiłem - ona po wyschnięciu jest na tyle twarda, że sa się ją opracowywać pilnikiem?
    EOS is SILENCE
    "Enjoy the silence."
    ---
    Wróciłem...!
    analog & digital / black & white / calm & easy...

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar piast9
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3 267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Silent Planet Zobacz posta
    Mam pytanko odnośnie tej poxiliny, bo nigdy jeszcze z takiej "prastelinki" nie lepiłem - ona po wyschnięciu jest na tyle twarda, że sa się ją opracowywać pilnikiem?
    Da się, choć pilnik się trochę nią zapycha. Trzeba go czyścić szczotką co jakiś czas. Ja preferuję do tego papier ścierny.
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

  6. #26
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piast9 Zobacz posta
    Powstał przed chwilą drugi uchwyt - do aparatu BEZ założonego gripa. Słuchajcie, rewelacja!
    ...
    Fotki zamieszczę gdy dopieszczę kształt i wykończę nakładkę.
    Czy masz gdzieś jeszcze zdjęcia uchwytu w tej wersji? Myślę, że nie tylko ja chętnie bym je oglądnął.

  7. #27
    Zablokowany
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    119

    Domyślnie

    e tam taki uchwyt. pach,tasma puszcza i aparat lezy na ziemi. a argumenty ze sciskamy mocno aparat i nie poleci mozna sobie wsadzic...

  8. #28
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    po prostu rewelacja! genialny pomysł i realizacja
    czekam teraz na pełną wersję grip'a z poxiliny... z magazynkiem na cztery baterie i dodatkowymi slotami na karty flash do symultanicznego zapisu.
    pozdrawiam

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar piast9
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3 267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dan7770 Zobacz posta
    e tam taki uchwyt. pach,tasma puszcza i aparat lezy na ziemi. a argumenty ze sciskamy mocno aparat i nie poleci mozna sobie wsadzic...
    Używam tego stale, nic się nie odkleiło, nic nie poleciało. Naprawdę kierunek działania siły przy uchwycie jest taki, że nie ma możliwości aby coś takiego się stało. Nie trzyma się aparatu za ten wynalazek ale częściowo poprzez ten wynalazek.
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

  10. #30
    Początki nałogu Awatar senner
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    328

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez VanMurder Zobacz posta
    i dodatkowymi slotami na karty flash do symultanicznego zapisu.
    pozdrawiam

    co rozumiesz przez zapis symultaniczny?..

    [szczerze - kojarzy mi się tylko teatr symultaniczny z zajęć z wiedzy o kulturze.. :]



    in film we trust

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •