Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: [KEEK] - sztuka fotografii bezpośredniej

Widok wątkowy

  1. #12
    Bywalec Awatar KEEK
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    111

    Domyślnie

    Dzien dobry.

    Przepraszam, ze zarejestrowalem sie na tym forum mimo, ze nie posiadam Canona. Na swoje usprawiedliwienie moge napisac, ze mialem kiedys dwa i bylem z nich zadowolony. Aha - Nadal mam i uzywam lampy 277T - bardzo ja sobie chwale.

    Natrafilem na te dyskusje przez calkowity przypadek, przegladajac google w poszukiwaniu czegos innego.

    Dziekuje Diego za zainteresowanie moimi zdjeciami i za tak wspaniala reklame. Wyslij rachunek - byleby niezbyt wysoki.

    Zanussi - zadnego udawania klasycznej fotografii. To ona w jak najczystszej postaci (no moze prawie najczystszej bo bez skanera sie nie obeszlo). Zabki o ktorych wspomniales to wyciecia w kasetce Hasselblada. Powstaja na kazdym negatywie i nie maja nic wspolnego z blonami LF gdzie sa fizycznie wyciete z powodu o jakim juz napisales. Zdjecia bez zabkow sa z innej kamery jednakze tak samo jak z Hasselblada sa skanami z calej klatki.

    Fotoedytorem Faktu nigdy nie bylem. Super Expresu kiedys - owszem. Obecnie newsroom w jednej z najwiekszych polskich agencji fotograficznych. - Jesli ktos ma dobre zdjecia i podchodzi do fotografowania serio to zapraszam.

    Vitez - jak najbardziej mozna porozmawiac ze mna na powaznie. W spokojnym miejscu, bez tlumow i bez rozpraszania przez powabna kobiete ktora raczyles ze soba przyprowadzac. Trudno sie wtedy skupic

    Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie.

    K.
    Ostatnio edytowane przez KEEK ; 31-08-2006 o 20:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •