Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: LWÓW - sklepy foto - KIEV 88 - Pelang 8mm

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Calliactis
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Kraków / Nowy Sącz
    Wiek
    40
    Posty
    353

    Domyślnie LWÓW - sklepy foto - KIEV 88 - Pelang 8mm

    Czy ktoś z forumowiczów zaopatrywał się w sprzet foto na Ukrainie? Może się ktoś podzielić 'orientacjami cenowymi' i adresami sklepów we Lwowie, lub może jakieś miejsca przy przejściu w Medyce? Chciałem kupić Kiev'a 88 i obiektyw Pelang 8mm, może też jakiegoś Zenitara...
    Jeśli ktoś coś potrzebuje, mogę też przywieźć wg. 'zamówienia' - ale proszę podać co, gdzie, jak i za ile... (mogę kupić tylko w dwóch miejscach - jw. - związane jest to z przejazdem autobusem)...
    5D mkII | 17-40 f4L | 24-70 f2.8L | 85mm f1.8 USM | 580EX II | 430 EXII |
    rozdarty pomiędzy architekturą a fotografią...

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    sklepow foto tam nie widzialem ale duzo sprzetu foto (wszelkiego kalibru i w miare tanio) znajdziesz na targu na prawo od Opery Lwowskiej ktora miesci sie na Prospekcie Svobody.. jest tez mniejszy targ kolo dawnej zbrojowni - tam tez mozesz zerkanc.. co do "oficjalnych" sklepow to niestety nie rzucily mi sie w oczy ale pewnie dlatego, ze specjalnie ich nie szukalem ;-) ..

    pozdr. i udanych łowów

  3. #3
    Początki nałogu Awatar beachcomber
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    271

    Domyślnie

    ja wlasnie na tym targu kupilem lubitela 166B - za 50 zl. nie jest to cena rewelacyjna, ale aparat sprawny, zrobilem nm dwie rolki. choc trzeba przyznac, ze na tym targu wielkiego wyboru w sprzecie foto nie ma...

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beachcomber
    choc trzeba przyznac, ze na tym targu wielkiego wyboru w sprzecie foto nie ma...
    wszystko zalezy od szczescia co akurat wyloza na straganie.. raz sprzetu jest wiecej, raz mniej - kwestia szczescia co akurat "wyplynie" z piwnic, strychow, szaf i innych zakamarkow :wink: .. niestety, tamtejsi sprzedawcy z przyczyn oczywistych nie zapewniaja ciaglosci dostaw konkretnego modelu :wink:

    aha, od proponowanej ceny mozna utargowac ok 1/3.. zalezy od sprzedawcy ale jak widza jakiegos "inostranca" to cena jest zwykle wyzsza :wink:

  5. #5
    Początki nałogu Awatar beachcomber
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    271

    Domyślnie

    ja sie targowalem ;-) zszedlem z ceny jakies 40% co do "oferty" targu to w sumie sie nie upieram, bo bylem we lwowie zaledwie kilka godzin. BTW piekne miasto...

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beachcomber
    BTW piekne miasto...
    faktycznie, to miasto ma naprawde wyjatkowy klimat :smile: .. bylem tam juz 6 razy i dalej bardzo chetnie tam wracam.. moze by tak kiedys jakis plener z CB zorganizowac

  7. #7
    Początki nałogu Awatar beachcomber
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    271

    Domyślnie

    ja sie pisze:razz:

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beachcomber
    ja sie pisze:razz:
    Jeśli można bezpiecznie się poruszać z aparatem na szyi to ja też.
    the silence is deafening

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    ja juz tez dawno nie bylem wiec jest nas juz trzech

    poruszac sie w centrum mozna raczej bezpiecznie.. takie miejsca jak Łuczakowski czy starowka sa IMO bezpieczne.. peryferia to blokowiska ale tam i tak nikt sie nie zapuszcza :wink: .. wieczorami na Prospekcie tez raczej czlowiek czuje sie bezpiecznie ale wiadomo - im wieksza grupa tym razniej

    mam namiary na w miare tani nocleg (ostatnio pare $ za noc w samym centrum, tylko warunki sa raczej.. ukrainskie ;-) ) za to miejsce sprawdzone i bezpieczne.. wlascicielami mieszkania sa Polacy..

    w 2-iej polowie sierpnia i tak mialem sie wybrac na jakis plener wiec jesli Lwow by Wam pasowal to ja sie pisze

  10. #10
    Początki nałogu Awatar stratus
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Warszawa/Ochota czasem Hajnówka:)))
    Wiek
    52
    Posty
    398

    Domyślnie

    Ten zlocik CB we Lwowie to świetny pomysł - oby telko to był weekend przed drugą połową sierpnia Kubak82 trochę śmiesznie wyszły nam te terminy

    Ale wyszło troszkę nie na temat więc jeśli ktoś będzie zdecydowany co do terminu zlotu to lepiej będzie otworzyć nowy wątek w Plenerach, może to zachęci większe grono
    Ostatnio edytowane przez stratus ; 07-07-2006 o 13:18

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •