Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: ecamera.pl - MichaelT595

  1. #21
    Bywalec Awatar leiho
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    w-wa
    Wiek
    49
    Posty
    117

    Domyślnie

    Miklo, ja CIe popieram... Nie daj się, ale powoli - poczekaj, postaraj sie wyjasnic, a jak po miesiacu nic nie da - wal śmiało na policję i do US. To nie wstyd, a dochodzenie swoich praw (brzydze się skarbowym jak zarazy, ale cwaniactwo NIGDY sie nie skonczy jezeli bedzie tolerowane). Moze miales pecha, ale jezeli rzeczywiscie to pech, to facet powiniene przeprosić, i wyslac nowy sprzet gratis lub zwrocic kase. W Polsce traktowanie klienta jest koszmarne, w realu, nie mowiac o internetowych zakupach. Niektorzy mają farta, robia zakupy co 2 dni i nigdy nie trafią na szwindel, ale np: czekanie na towar 2 tygodnie, odmowa przyjecia reklamacji, to standart. Nie znam innego kraju gdzie ma się klienta tak w dupie jak w Polsce. Moze za wschodnia granica.

    Walcz walcz miklo, trzymam kciuki

    update: po przeczytaniu wypowiedzi JSK : jezeli faktycznie zakup byl jako bez fv, to pojsci do US to swinstwo, a jesli niby z faktura, to hmm... chec dowalenia sprzedajacemu, co za wykrecanie swinskich numerow mozna uzasadnic jakos
    Ostatnio edytowane przez leiho ; 30-06-2006 o 14:52

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    miklo: w pełni popieram.
    Co do faktury... jeśli ktoś chce sobie kupić NA FIRMĘ sprzęt... a potem dostaje takie bez faktury to co ma zrobić? Nie może sobioe tegoż sprzętu wrzucić w koszty - czyli zakup mu się kompletnie nie opłaca.
    A skoro gość nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile itp itd...
    No to cóż innego zostaję?

    btw - gdyby ten sprzedawca był uczciwy, to by przecież nie było kłopotu...
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

  3. #23
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    77

    Domyślnie

    Nie chcę, żeby wyglądało na to, że bronię sprzedawcy, bo w tym konkretnym przypadku ewidentnie racja jest po stronie autora wątku, chciałem tylko dodać od siebie, że kupowałem u tego allegrowicza i wszystko było super, łącznie z tym, że oddałem kupionego od niego Tamrona 70-300, kasa ładnie wróciła na konto. Chociaż faktycznie nie było to najszybciej, i mógłby być lepszy kontakt.

    To chyba jest tak, że niektórych przerasta własny sukces, i potem tak to wygląda...
    40D + Kit + EF-S 10-22 + 24-105L + Tamron 28-75 + Sigma 70-300 + 430ex

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    tutaj to wyczytalem,
    Cytat Zamieszczone przez JSK
    A swoją drogą to bardzo nie ładnie podkablować kogoś do US. Be! To Ci się kiedyś czkawką odbije. Mocną czkawką. Urząd Skarbowy jest organizacją wrogą dla obywatela.
    co prawda nie wprost ale taki wniosek mi sie nasunol, jesli tak nie jest to oczywiscie masz racje (bo chyba wiesz co myslisz ;-) ), ale z tego cytatu wynika ze jak ktos okrada panstwo to jest OK ( na tej podstawie wnioskuje panstwowe=niczyje), a podkablowanie go jest "Be!", jak widze ze ktos kogos okrada to sie wtracam, mimo zo te nie moje ;-)t

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    A jak państwo okrada obywatela?
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  6. #26
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    A jak państwo okrada obywatela?
    no niby tak, ale prawo podatkowe mamy takie a nie inne i albo możemy się z nim pogodzić albo wyjechać z tego kraju i poprosić o azyl w innym np. na Ukrainie albo Białorusi

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Tyle, że dla mnie kradzież to nie kategoria prawna, a moralna. I nie mówimy o legalności a o przyzwoitości.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    A jak państwo okrada obywatela?
    ale o czym mowisz? o podatkach?

    "Jesteśmy o wiele bardziej opodatkowani przez nasze próźniactwo, pychę i głupotę niż przez rząd."
    Benjamin Franklin

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    ale o czym mowisz? o podatkach?

    "Jesteśmy o wiele bardziej opodatkowani przez nasze próźniactwo, pychę i głupotę niż przez rząd."
    Benjamin Franklin
    To było dwieście lat temu. Od tego czasu proporcje się zmieniły, przynajmniej w europie.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    To było dwieście lat temu. Od tego czasu proporcje się zmieniły, przynajmniej w europie.
    co sie zmienilo? ludzie nadal sa tak samo glupi i prozni ;-)

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •