Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Filtr antyfliker w Nero

  1. #1
    Początki nałogu Awatar satriani
    Dołączył
    Aug 2004
    Wiek
    45
    Posty
    443

    Domyślnie Filtr antyfliker w Nero

    Mam Nero 5 w którym czasami wypalam plytkę SVCD ze zdjęciami.
    Jest tylko jeden problem często przy wiekszych szczegółach obraz doslownie się rusza i drży w niektórych partiach zdjęcia.
    Nie mogę znaleźć żadnego filtru typu antyfliker a nie chcę stosować jakichś rozmyć itp.
    Czy winą może być rozdzielczość wejściowa zdjęcia , chociaż fotka jest chyba przerabiana na format TV, czy to moze wina formatu SVCD? W innych programach po zastosowaniu właśnie takiich filtrów problemu nie ma ale w Nero nie mogę się tego pozbyć.
    Moze ktoś rozwiązał juz taki problemik?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Zauważyłem podobny efekt po podłączeniu komputera do telewizora. Jednak w ustawieniach k.graf. dało się podkręcić ustawienia, że drzenie się zmniejszało. Zgaduje, że problem nie jest na poziomie nagrywania, a na poziomie komunikacji odtwarzacza i telewizora.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #3
    Początki nałogu Awatar satriani
    Dołączył
    Aug 2004
    Wiek
    45
    Posty
    443

    Domyślnie

    Nie nie, problem jest na pewno na poziomie kodowania zdjecia do danego formatu video. faktycznie nagrywanie nie ma nic do tego. Podejrzewam że oprócz filtrów wina może lezeć w kodeku SVCD zastosowanym w Nero. Na razie dałem sobie spokój z roieniem płyt SVCD z fotkami w Nero , ale może ktoś właśnie rozwiazał ten problem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •