40D + 17-55/2.8 IS USM + 85/1.8 USM + 580EX + Stofen
Pretec 4 GB x133 + Kingston 1 GB x50 + Manfrotto 728B
Lowepro Stealth Reporter D400 AW + Lowepro Nova 2 AW
Moje zdjęcia na Jelonce.com, plfoto i galerii ZSO nr 1 im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze
Mój fotoreportaż z XV Finału WOŚPu i zdjęcie tygodnia na fotopolis.pl
ja obstawiam ze digic III to digic II tylko mu I domalowaliuwielbiam marketing jeszcze troche i bedzie digic 5 z radiatorem i wentylem
W!
EF 10-24 ze swiatlem F=2.8, musialby kosztowac jakies min. 8k pln, ale kto wie czy nie kupie jak juz bedzie na rynku. Prawdziwy hardcore na FF to 8 fisheye
Zdrowko
Ostatnio edytowane przez lukep ; 20-02-2007 o 11:21
skoro znajduja sie chetni na 10-22 ktory jest na rynku od jakichs 2 lat, to mowiac brzydko, nie ma * we wsi, zeby Canon wypuscil nowe szklo. zwlaszcza tak wypasione do cropa, w sytuacji kiedy wszelkie dziala zostaly wytoczone zeby sprzedawac FF i zniechecac wahajacych sie od APS-C
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
schütteln = strącać, zrzucać.
stabilizacja sensora = stabilisierter Sensor
mowiac po polsku: bzdet dla leni, ktorym nie chce sie dmuchac gruchy
W belgijskim sklepie pojawily sie 400 f5.6L IS za 2000 Euro
i 100-400 f4L IS za 2500 Euro. Ten drugi zdecydowanie za tani...
Jest tam tez 40D...
http://www.geheugenkaart.be/English/...roduct=8982630
http://www.geheugenkaart.be/Nederlan...roduct=8981222
Crop nicht? No to mnie pasuje
Fajne sa te wasze dywagacje dotyczace MF od canona czy systemow modulowych. Tyle ze jesli Canon wpompuje worek pieniedzy w cos takiego to taka modlulowa matryca do zestawu bedzie kosztowala lepiej jak nowy 22mpix 1ds. A gdzie reszta? Marzenia fajne, ale poza paroma naprawde dobrze dzianymi zapalencami i ludzmi ktorym sie to zwroci nikt tego nie kupi bo nie bedzie go na to stac.
A nawet jesli bedzie to calosciowe urzadzenie to nadal cena bedzie zaporowa w stosunku do obecnych 1ds'ow. Liczac obecna konkurencje systemow MF zgodnych z workami istniejacych szkiel, ktore juz wszyscy zainteresowani srednim maja poupychane po szafach Canon ma mierne szanse zaistniec na tym rynku wypuszczajac caly nowy system. A sprzedawac tego w cenie dumpingowej raczej nie beda.
Tego nikt nie kupi. Nie darmo landszafciarze i cala reszta porzuca swoje ciezkie i wielkie klocki MF przesiadajac sie na mniejsze i tansze digitale FF od Canona. Skoro mozna miec pancerna "mala" jedynke (teraz jeszcze bez wbudowanego gripa) z kompletem szkiel i porownywalna jakoscia starych zelatynowych MF za cene jednej przystawki po co przeplacac?
Digital FF udowodnil ze sredni analogowy mozna zastapic dosyc skutecznie w wiekszosci zastosowan. To widac tez po cropie ktory skutecznie zastapil masowke zelatynowa 35mm.
...
Ale ten ich 40D to przepisane dane 30D tylko z matrycą z 400D. Albo fake albo wiedzą, że bedzie tylko nie znają dokładnych specyfikacji.
Co do obiektywów to wyglądają na prawdziwe. Co do ceny 100-400/4 - może Canon chce zrobić prezent użytkownikomna swoje 70-te urodziny
.
I bardzo prawdopodobne, że to wszystkie nowości przed PMA.
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner