Pokaż wyniki od 1 841 do 1 850 z 1895

Wątek: Cos nowego na horyzoncie?

Widok wątkowy

  1. #10
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 776

    Domyślnie

    Chłopaki Wy na prawdę poważnie rozważacie to co w tym sklepie pokazali. Przeca to brednie jakieś kompletne. Tak samo jak to, że canon przy kompletnym braku konkurencji pokaże FF-a za 1700 Eur. Co do tego że w puszce 40D będzie cokolwiek innego niż crop 1.6 też nie mam najmniejszych wątpliwości .

    Cytat Zamieszczone przez Michu (Pentax) Zobacz posta
    Uuuu... Pół doby do godziny zero i żadnych przecieków...
    Co dziwne - u nas też cisza (choć jutro też ma być ciekawe info o nowych produktach), u Oleksego cisza, choć ich nowe puszki mają pozamiatać rynek. Hmmm... Czyżby po Photokinie rozstrzelano wszystkich życzliwych?
    Coś wygląda na to że tak . Po za tym nie jest i nie było nigdy powiedziane, że to właśnie jutro jest ten dzień. Być może będą typowo marketingowe zapowiedzi nowości .
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 21-02-2007 o 17:29
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •