Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Google Pixel 8 , Pixel 8 PRO i Pixel 8a

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Google Pixel 8 , Pixel 8 PRO i Pixel 8a

    Do założenia tego wątku skłoniło mnie zapytanie znajomego o pilny zakup aparatu fotograficznego na wyjazd typowo wakacyjny - aparat na już! Problem taki ,że znajomy fotograficznie zupełnie nie ogarnia co "siedzi" tam w środku, generalnie "nie umie" w fotografię i lubi tylko jak wszystko jest ładne a niebo niewypalone. No i w tym momencie odpadły lustrzanki i bezlusterkowce zostawiając na placu boju smartfony wszystkomające i dające od razu obrazek "cud, miód, malina i orzeszki" Rozważając różne za i przeciw poleciłem Pixele bo jak wiadomo nic nie sprawdzi się bardziej od tego co zawsze masz ze sobą. Od razu dopowiem, że do Fuji ma uraz bo miał kiedyś Fuji X10, który notorycznie mu przestawiał kolory (WB jak myślę przestawiał), programy nieadekwatne do tematu zdjęć itp.

    Krótko pisząc ceny pixeli nieźle spadły w dół. Pixel 8 dostępny za 2.200-2500 a Pixel Pro 3.300-3.600 zł (zależy od sklepu). W drodze już Pixel 8A oraz Pixel 9, Pixel 9 Pro oraz Po raz pierwszy Pixel Pro XL.

    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem... Jednak biorąc pod uwagę 7 lat aktualizacji androida oraz najnowsze AI na pokładzie Pixeli 8 w porównaniu do topowych smartfonów typu Samsung S24 Ultra oraz inne z parującymi obiektywami(Xiaomi 14) jest to dość ciekawa oferta.

    Jeśli dołożyć do niego Ring Spigen OneTap MagSafe Magnetic Plate oraz SHIFTCAM SnapGrip 3200mAh Magsafe powstaje całkiem ciekawy i poręczny zestaw foto dodatkowo z funkcją bezprzewodowego doładowania smartfona ładowania poprzez wbudowany w chwyt powerbank.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pixel 7.JPG
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	28,8 KB
ID:	15880
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SHIFTCAM SnapGrip 3200mAh Magsafe.JPG
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	57,0 KB
ID:	15881
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SHIFTCAM SnapGrip 3200mAh Magsafe1.JPG
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	42,5 KB
ID:	15882

    Ostatnio edytowane przez candar ; 29-03-2024 o 22:59
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •