Strona 384 z 484 PierwszyPierwszy ... 284334374382383384385386394434 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 831 do 3 840 z 4832

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro itp.

  1. #3831
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beniamin2 Zobacz posta
    nikt nie udostępniał konta.
    Ktoś brał na swoje konto odpowiedzialność za sprzedaż...
    No jak nie, jak tak.

  2. #3832
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    27

    Domyślnie

    Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło i odzyskałeś pieniądze. Szkoda tylko że taka sytuacja miała miejsce i musiałeś się natrudzić, tracić czas na zwrot kosztów. Osobiście nie wierze że na tym się skończy, tylko będą próbowali robić takie wałki dalej z innych kont. Dziwi mnie tylko to, że ludzie dają się w to wszystko wmanipulować.

  3. #3833
    Dopiero zaczyna Awatar beniamin2
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Elvi Zobacz posta
    Dziwi mnie tylko to, że ludzie dają się w to wszystko wmanipulować.
    mam nadzieję że chodzi Ci o ludzi którzy sprzedają za ich namową a nie o tych którzy kupują... ?
    Bo wkręcić się w realną cenę z realnym opisem na rzadko wystawiany sprzęt ciężko nie jest
    .....uczciwie tyram na szczęście

  4. #3834
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    27

    Domyślnie

    Oczywiście że tak. Taki potencjalny kupiec nigdy by nie przypuszczał że sprzedający to osoba trzecia. Człowiek z natury jest ufny i nie można z góry podchodzić do każdego kupującego z założeniem że chce nas oszukać. Każdy z nas mógłby się w ten sposób nabrać i trzeba powiedzieć to uczciwie.

  5. #3835
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beniamin2 Zobacz posta
    odzyskałem wszystkie pieniądze....
    To szczęście w nieszczęściu, gdyż okazało się, że pani wystawiająca aparat który ja zakupiłem, nie była dla pana K osobą zupełnie obojętną. Ciągła mobilizacja ze strony znajomej pani A. doprowadziła do odzyskania omawianej wcześniej kwoty 90% . Resztę pieniędzy odzyskałem już przez wyrozumiałość sprzedającej na allegro....która podsumowała że ma sposób by odzyskać pieniądze od gościa którego część sprzętu studyjnego ma u siebie w domu.
    W tym wszystkim postanowiłem nie opiniować już negatywnej aukcji w której Bogu ducha winna kobieta poznała z innej strony swojego znajomego....
    To wszystko jest bardzo dziwne. Zawsze są to ich znajomi. Zawsze pojawia się jakaś Pani która jest ich znajomą albo znajomą kogoś z ich rodziny....
    Wystawiali też aukcje z konta jakiejś dziewczyny która była modelką pana Krzysztofa K. konto jej i pana KK jest na maxmodels.
    Konto zostało oczywiście zawieszone
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Ten link mi pasuje do nich jak ulał
    http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...STOK/856888931
    Ostatnio edytowane przez xxkomarxx ; 23-04-2011 o 15:38 Powód: Automerged Doublepost

  6. #3836
    Dopiero zaczyna Awatar beniamin2
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    21

    Domyślnie

    mistrzostwo świata....
    Wszystko dopasowane co do słowa....
    artykuł z wczoraj....22 kiwetnia
    tym bardziej idę dzisiaj podziękować niebiosom ze odzyskałem pieniądze.....!!!!!!!!!!!
    .....uczciwie tyram na szczęście

  7. #3837
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie

    No zgadza się co do joty.
    Widać zgłoszeń było dużo.

  8. #3838
    Uzależniony Awatar Pawel_G
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    39
    Posty
    527

    Domyślnie

    Oj w końcu Pan Krzysztof i Pan Wojtek wpadli. To była kwestia czasu. Dobrze że i mnie udało się odzyskać kasę.

  9. #3839
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    Czyli puenta tej przydługawej historyjki jaka? Że niby krzysztofy, wojtki i montechristy to ta sama spółeczka z Białegostoku? Ale jaja

  10. #3840
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Czyli puenta tej przydługawej historyjki jaka? Że niby krzysztofy, wojtki i montechristy to ta sama spółeczka z Białegostoku? Ale jaja
    Z okazji Wielkanocy takie jaja są możliwe. Ich konto było spalone to znaleźli inny sposób na "biznes"
    Obyśmy więcej o nich nie usłyszeli.

Strona 384 z 484 PierwszyPierwszy ... 284334374382383384385386394434 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •