Strona 103 z 484 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 4832

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro itp.

  1. #1021
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Troyan Zobacz posta
    Pokaż mi zakładkę w Ustawieniach i danych adresowych gdzie możesz wpisac adrs korespondencyjny dla korespondencji z Allegro.pl. Jest jedynie "Adres do wysyłki" który wg opisu nie jest adresem do korespondencji, czytaj uważnie zanim znowu napiszesz "chyba".
    Traktując literalnie, zmieniłeś adres (w zakładce "adres zamieszkania") na nieprawdziwy. "Chyba" powinieneś mieć pretensje do siebie samego.
    Tylko Canon. Po 30 latach uzbierało się tego sporo

  2. #1022
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 1jac Zobacz posta
    Traktując literalnie, zmieniłeś adres (w zakładce "adres zamieszkania") na nieprawdziwy. "Chyba" powinieneś mieć pretensje do siebie samego.
    Osoby fizyczne, w celu Rejestracji, powinny wypełnić formularz rejestracyjny poprzez podanie: swojego imienia i nazwiska, pełnego adresu kontaktowego wraz z nazwą kraju i regionu (województwa), adresu e-mail, numeru telefonu kontaktowego, nazwy, pod którą osoba rejestrująca zamierza występować w Allegro (login) oraz hasła (Konta Prywatne). Osoby fizyczne korzystające z Allegro w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą zobowiązane są również podać nazwę (firmę), pod którą prowadzą działalność gospodarczą (Konta Firmowe).
    Powiedz mi w takim razie gdzie w regulaminie Allegro.pl jest wyrażenie “adres zameldowania” ? Jeśli masz konto Ana Allegro.pl zaloguj się, wejdź w zakładkę Ustawienia i przypatrz się stronie DANE OSOBOWE, gdzie jest wyrażenie "adres zameldowania" ?

    Jeśli się chce dyskutować na temat regulaminów to "przekonanie" i werbalizowanie słowa "chyba" nie wystarczy, wprowadzasz tylko zamieszanie swoimi komentarzami. Myślenie i stosowanie teorii "bo tak być powinno" w stosunku do regualminu jest niewłaściwe- regulamin jest jasny i czytelny wg mnie, najpierw go więc przeczytaj a później pisz kto jest bałwanem wg Ciebie bo juz wystarczy jeden bałwan na Allegro.pl który "wiedział lepiej" jak brzmi regulamin i jak go stosować.

  3. #1023
    Dopiero zaczyna Awatar cineo
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Civitas Kielcensis
    Wiek
    48
    Posty
    39

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item440352566_canon_50d.html no nie wiem, może wymyślam... ale ta ilość komentarzy mnie zastanowiła i wysyłka dopiero w październiku.
    Ja też mogę sobie założyć konto na allegro o takiej samej nazwie jak znany i pozytywny użytkownik e-bay.
    Mam nadzieję, że wszystko jest oki ale jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam użytkownika ArtekPhoto z allegro.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez cineo ; 17-09-2008 o 20:23
    Cokolwiek robisz, staraj się mieć powód. Forrest Gump

  4. #1024
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cineo Zobacz posta
    http://allegro.pl/item440352566_canon_50d.html no nie wiem, może wymyślam... ale ta ilość komentarzy mnie zastanowiła i wysyłka dopiero w październiku.
    Ja też mogę sobie założyć konto na allegro o takiej samej nazwie jak znany i pozytywny użytkownik e-bay.
    Mam nadzieję, że wszystko jest oki ale jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam użytkownika ArtekPhoto z allegro.
    Pozdrawiam.
    Nie no przesadzasz, kiedyś trzeba zacząć a 50d nie wyszedł jeszcze

  5. #1025
    Uzależniony Awatar Biperek
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Augustów
    Wiek
    55
    Posty
    593

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez terminator Zobacz posta
    Biperek,

    W zakładce USTAWIENIA, przed formularzem z danymi, jest coś takiego:

    Dane osobowe

    Tutaj możesz sprawdzić swoje dane. Możesz je także zaktualizować oraz zmienić hasło lub adres e-mail.
    Popraw dane, jeśli są niekompletne lub nieaktualne i kliknij Zastosuj.

    Podanie kompletnych i aktualnych danych jest warunkiem korzystania z Allegro.


    Więc w zasadzie zmiana w zakładce wg mnie wystarczy.
    Ale ja właśnie dokładnie tak zrobiłem. Prawdopodobnie osoby, które uskarżały się na kłopoty z kontem na allegro robiły tak samo, a oni potem traktują to jako pretekst do blokowania konta. Chyba, że coś źle zrozumiałem.
    Pozdrawiam
    Marek/Biperek

  6. #1026
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biperek Zobacz posta
    Ale ja właśnie dokładnie tak zrobiłem. Prawdopodobnie osoby, które uskarżały się na kłopoty z kontem na allegro robiły tak samo, a oni potem traktują to jako pretekst do blokowania konta. Chyba, że coś źle zrozumiałem.
    No ja tak zrobiłem, mimo ze Allegro wyraźnie pisze: "Możesz je także zaktualizować". Takie zagranie traktuję jako oczywiste łapanie klienta na haczyk żeby w przyszłosci nie wypłacić odszkodowania/rekompensaty czy zwrotu prowizji. Kombinowanie i złodziejstwo w czystej postaci.

  7. #1027
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cineo Zobacz posta
    http://allegro.pl/item440352566_canon_50d.html no nie wiem, może wymyślam... ale ta ilość komentarzy mnie zastanowiła i wysyłka dopiero w październiku.
    Ja też mogę sobie założyć konto na allegro o takiej samej nazwie jak znany i pozytywny użytkownik e-bay.
    Mam nadzieję, że wszystko jest oki ale jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam użytkownika ArtekPhoto z allegro.
    Pozdrawiam.
    zawsze można napisać do gościa z ebaya czy ma konto o tym samym nicku na allegro...

  8. #1028
    Dopiero zaczyna Awatar cineo
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Civitas Kielcensis
    Wiek
    48
    Posty
    39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jeklaskaMM Zobacz posta
    zawsze można napisać do gościa z ebaya czy ma konto o tym samym nicku na allegro...
    no tak ..... Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez cineo ; 20-09-2008 o 20:57
    Cokolwiek robisz, staraj się mieć powód. Forrest Gump

  9. #1029
    bio3y
    Guest

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item447321848_ef_s...an_od_1zl.html
    polecam zbadać exif`y zdjęć robione tym kitem .. i co gorsza to ludzie to wezmą :/

  10. #1030
    Uzależniony Awatar Blindseeker
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bio3y Zobacz posta
    http://allegro.pl/item447321848_ef_s...an_od_1zl.html
    polecam zbadać exif`y zdjęć robione tym kitem .. i co gorsza to ludzie to wezmą :/
    Taaa.... niezły bokeh z tego kita i strasznie jasny - może to seria limitowana?

Strona 103 z 484 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •