Strona 62 z 484 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 4832

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro itp.

  1. #611
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    678

    Domyślnie

    qwa, czemu wy robicie takie problemy z tego ? pisze ze nie ma pudelek ale czy to taki problem zapytac czy sa jakies dowody zakupu, albo dlaczego do body 300D jest obiektyw 24-85 z tego co chyba widac na zalaczonyh fotkach (no chyba ze to 28-105 USM) - chyba najlatwiej uzyc 'zadaj pytanie sprzedajacemu' niz od razu posadzac od kradziezy i paserstwa, tym bardziej ze 90% uzyszkodnikow tutaj ma konta na allegro, wiec co za problem ?
    EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

  2. #612
    Pełne uzależnienie Awatar Robson01
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    58
    Posty
    1 574

    Domyślnie

    Zgodnie z Twoją sugestią wysłałem pytanie do sprzedawcy, zobaczymy co odpowie. Być może faktycznia jest to legal i nie ma co ferować wyroków w stylu naszego ministra.

    Po 24 godz. martwa cisza, czyli może coś jest na rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez Robson01 ; 23-04-2007 o 12:25
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  3. #613
    Pełne uzależnienie Awatar JaBlam
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Farschafa
    Wiek
    44
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Moze to akurat nie w tym dziale... ale. Moze ktos sie skusi na przystawke Rybie Oko za male pieniazki??

    Szperalem po Allegro i wyszperalem..przystawka RYbie oko za grosze.. ktos chetny??

    http://www.allegro.pl/item187423420_...gwint_m49.html
    Jarek
    ----------------------------------------
    Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

  4. #614
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    41
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    to chyba powinno byćw dziale humor...
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  5. #615
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz1972
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Wiek
    51
    Posty
    3 042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaBlam Zobacz posta
    Niech kto zapyta o numery seryjne szkla i aparatu i zobaczymy jaka odpowiedz bedzie..czy bedzie sie migala ze nie wie gdzie znalezc, czy nie wzbudzi zadnych podejrzec
    Zapytałem. Zero odpowiedzi . Pojawił się dodatkowy opis w aukcji .

  6. #616
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Józefów
    Posty
    610

    Domyślnie

    Czy ktoś może kupował coś u tego: http://allegro.pl/item190089975_lodz..._promocja.html sprzedawcy?

    Nie mówię, że to jakoś strasznie podejrzane ale cena jest pawie 50% tego co w sklepie, sam bym się skusił...
    Pozdrawiam, Tomek
    Canon LS-120PC II

  7. #617
    Początki nałogu Awatar crater
    Dołączył
    Aug 2006
    Wiek
    39
    Posty
    399

    Domyślnie

    Tmaciak szczerze mowiac niewiem czy to jakas specjalna okazja. w sklepie eltecu http://www.eltec.alpha.pl kupowalem aku do swojego trabanta a kumpel do C350. Ja zaplacilem 19zl za (1950 mAh) i urzywam juz jakis czas i sa bardzo dobre. dlugo trzyma i niemam zadnych problemow. Kumpel do Canona 350 zaplacil chyba 26 zl. Wiec albo jestem slepy i nierozumiem o co chodzi albo cos jest nie tak...

    PS: doczytalem sie <glupek> to orginal w aukcji ;p ale w sumie to ten moj zamiennik jest swietny. Mam zarowno orginal jak i zamiennik w moim trabncie. I szczerze mowiac ten zamiennik zachowuje sie lepiej niz orginal.

  8. #618
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Józefów
    Posty
    610

    Domyślnie

    Tak, tu jest podobno oryginał.

    Zwykle wolę kupić oryginał, ale w tym przypadku oryginał jest stanowczo za drogi a do tego nie z bardzo chcę inwestować w puszkę... ale jeśli mogę kupić oryginał niewiele drożej niż dobry zamiennik (tj. jakiś Ansmann lub Hahnel) to może...
    Pozdrawiam, Tomek
    Canon LS-120PC II

  9. #619
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    94

    Domyślnie

    Wygląda na oryginał. Ma nawet hologram - ale jego przecież nie trudno podrobić. Sam kiedyś kupiłem baterie do Nokii niby oryginał i okazała sie że kicha. Od tego czasu wystrzegam sie "okazji oryginałów" . Ale jak wielu już napisało, nie warto kupować aku oryginalne i przepłacać. Lepiej zamiennik.
    Być albo nie być, o jest pytanie :-D

  10. #620

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item193207790_obie...lecam_bcm.html

    albo coś jest nie tak,albo ktoś jest niepełnosprytny

Strona 62 z 484 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112162 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •