Strona 284 z 484 PierwszyPierwszy ... 184234274282283284285286294334384 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 831 do 2 840 z 4832

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro itp.

  1. #2831
    Uzależniony Awatar ARN
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    wieś pod Warszawą
    Posty
    757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Canona Fan Zobacz posta
    o dziwo tylko przyznam ze z canonami nieidzi emu najlpeiej ale za nikony d700 ma same pozytywy wiec masło maslane ale co wiecei gdzie maja tą siedziby czy nie przeciez to firma spółka gdzies musz abyc to nie prywatny kowalski ?? dziwota
    Jeszcze raz mam(-y) prośbę:

    Cytat Zamieszczone przez Lukas87 Zobacz posta
    Canona Fan, chciałem tylko prosić żebyś używał przecinków i kropek bo ciężko się czyta Twoje posty.

  2. #2832
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    51

    Domyślnie

    Jak masz ochotę poszukaj w KRS-ie powinni tam być imho

  3. #2833
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Canona Fan Zobacz posta
    o dziwo tylko przyznam ze z canonami nieidzi emu najlpeiej ale za nikony d700 ma same pozytywy wiec masło maslane ale co wiecei gdzie maja tą siedziby czy nie przeciez to firma spółka gdzies musz abyc to nie prywatny kowalski ?? dziwota
    Wrzucam Cię do killfile'a. Tego się nie da czytać.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  4. #2834
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    27

    Domyślnie

    Myślę, że niektóre osoby grubo przesadzają co do tego OTC... Czy to jest wynikiem nudy czy po prostu ten sprzedawca jest dla kogoś konkurencją, tego już nie wnikam. Kupiłem u niego w połowie lipca Canona 7d za na prawdę dobrą cenę i teraz spokojnie czekam na zamówienie. Kontakt jest, deklaracja terminu dostawy również. W międzyczasie niepotrzebnie podsycacie całą sytuację, jak dotąd nikogo nie oszukał. Sam za niektóre teksty intensywnie bym się zastanawiał na wstąpienia na drogę sądową za zniesławienie, ale to już nie moja sprawa. Jak dotąd wyczytałem tutaj, że sprzedawca prawdopodobnie pierze brudne pieniądze, a za chwile się dowiem, że jest członkiem ruskiej mafii. Co innego zalecanie ostrożności, a co innego zwykłe domysły niepoparte żadnymi faktami. To tak dla rozwagi, nie rzucajcie niepotrzebnie słów na wiatr.
    Czy OTC może potencjalnie kręcić, jego aukcje są podejrzane? Jest taka ewentualnośc, ceny ma baaaardzo atrakcyjne a czas realizacji jest bardzoooo długi. Być może inwestuje otrzymane pieniądze, obraca nimi w celu uzyskania dodatkowego zysku o czym pewnie się nie przyzna. Uzyskanie z powiedzmy 5 000 zł tych 500 zł zysku i wiecej w miesiąc lub dwa jest realne. Jeśli komuś nie odpowiada fakt czekania ponad miesiąca na sprzęt nie powinien u niego licytować, są szybsze sposoby.
    Co jeśli nie otrzymam aparatu? Jest jeszcze program ochrony kupujących, także można odzyskać pieniądze. Znajomego oszukali na 3 000 zł i bez większych problemów dostał co do złotówki. Także nie demonizujmy, jeśli ktoś chce mieć aparat od ręki niech spokojnie dopłaca kilkaset złotych i idzie do pierwszego lepszego sklepu, a jeśli ktoś ma czas zawsze może zaryzykować, w najgorszym przypadku uziemi pieniądze na pół roku i wybierze się kilka razy na policje. Dam znac jak dostanę aparat...

  5. #2835

    Domyślnie

    no to jest szansa, że już nic tu nie napiszesz
    A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

  6. #2836
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szuler Zobacz posta
    no to jest szansa, że już nic tu nie napiszesz
    Jest albo i nie ma ... Ludzie sprzęt dostają póki co , niektórzy wywalaja negatywy ale NIGDY za brak sprzętu. Wiele dobrze prosperujących firm nazbierało zamówień i wpłat po czym nagle znikali np. słynny już JapanFoto i co... Poobserwuję sam z ciekawości temat. Mnie też się to wszystko dziwne wydaje.

  7. #2837
    Uzależniony Awatar AMMarshall
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Skierniewice, Łomża, Białystok, Brno
    Posty
    671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szycha Zobacz posta
    Myślę, że niektóre osoby grubo przesadzają co do tego OTC... Czy to jest wynikiem nudy czy po prostu ten sprzedawca jest dla kogoś konkurencją, tego już nie wnikam.(...)
    Dla mnie na przykład śledzenie sprawy sprzedawcy otc_poznan to coś w rodzaju oglądania brazylijskiego serialu - jestem w temacie od jakichś 80 odcinków ale nadal nie wiem, czy ona umrze, czy wyjdzie za mąż...
    Z mojej strony ciekawość po prostu.

    Cytat Zamieszczone przez Szycha Zobacz posta
    Co jeśli nie otrzymam aparatu? Jest jeszcze program ochrony kupujących, także można odzyskać pieniądze. Znajomego oszukali na 3 000 zł i bez większych problemów dostał co do złotówki.(...)
    Dlatego MZ pracownicy Allegro też mocno kibicują sprawie i trzymają rękę na pulsie. Takie ubezpieczenie, naprawdę cacy sprawa dla kupujących to dla Allegro koszty...
    Adam Marczak Marshall
    Moje fotki na CB: Człowiek/Portret | Galeria ogólna

  8. #2838
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AMMarshall Zobacz posta
    Dla mnie na przykład śledzenie sprawy sprzedawcy otc_poznan to coś w rodzaju oglądania brazylijskiego serialu - jestem w temacie od jakichś 80 odcinków ale nadal nie wiem, czy ona umrze, czy wyjdzie za mąż...
    Nieeee no ! Poległem !

  9. #2839
    Początki nałogu Awatar sprocket73
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Jaworzno
    Wiek
    51
    Posty
    489

    Domyślnie

    Na chwilę obecną za ostatnie 7 dni otc_poznan ma 6 pozytywów, 2 neutrale, 4 negatywy i 1 unieważniony... czyli statystycznie rzecz ujmując jakość usługi się pogarsza...
    SPROCKET
    80D | C10-22 | C15-85 | C24 stm | C60 macro | C70-300 is II| 3 x CPL Marumi
    Moja wycieczkowa galeria

  10. #2840

    Domyślnie

    otc dostaje negatywy od gosci co canona kupuja to moze canon mocno daje ciala?sledze dostepnosc aparatow w europie od polowy czerwca i jest ona kiepska. albo canon drwi sobie z klientow albo zamowienia przerosly plany(a tak chyba jest bo zwiekszyli prognozy zyskow) wiec dajcie otc spokoj i nie zabijajcie taniego dostawcy domyslami,

Strona 284 z 484 PierwszyPierwszy ... 184234274282283284285286294334384 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •