Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [Warszawa][25.06.2006] Dzień Uchodźcy

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Oakhallow
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    258

    Domyślnie [Warszawa][25.06.2006] Dzień Uchodźcy

    Piknik z okazji Dnia Uchodźcy na Agrykoli.
    Wybiera się ktoś? Ja będę z najlepszą z żon. Może jakiś spontaniczny spocik na imprezie lub po imprezie na piwko?

    Szczegolowy plan imprezy:
    14.00 -16.00 Piknik
    Happening – zlot bębniarzy „Od amatora do profesora” – wspólna gra na bębnach różnej maści
    Plastyczne animacje dla dzieci w plenerze
    Stoiska z watą cukrową, restauracyjne, z użytkową sztuką etniczną, możliwość zapisu na zajęcia taneczne w szkole tańca „Salsa Libre” i wiele innych atrakcji
    Plac zabaw dla dzieci z dmuchaną zjeżdżalnią
    16.00 Początek działań koncertowych


    Scena Główna:
    16.00 Powitanie gości, przybliżenie tematyki Dnia Uchodźcy
    16. 15 Tegoroczny Hymn Uchodźcy odśpiewany przez dzieci czeczeńskie z towarzyszeniem Zespołu Motema Africa – prowadzi Erick Onepunga -Yongo
    16.25 Kolorowy Korowód do Namiotu Opowiadaczy - bajki świata dla dzieci i dorosłych oraz występ grupy „Amma” Andrzeja Turczynowicza
    17.00Tańce czeczeńskie w wykonaniu dzieci ośrodków dla Uchodźców
    17.15 Taniec afrykański: pokaz tańca z Afryki zachodniej w wykonaniu uczennic Wioletty Pogorzelskiej z towarzyszeniem bębnów (Andrzej Hamera i Michał Stasiak)
    17.30 Zespół meksykański Mariachi „Los Amigos”
    18.00 Capoeira – Brazylijska grupa „Beribazu”
    18.30 Stroje arabskie - Pokaz mody
    19.00 Taniec Bollywood (współczesne show tańca indyjskiego) – Magda Lakszmi Niernsee + uczennice
    19.30 Wielka Gra na dużym bębnie o średnicy 10 m – Bicie rekordu Guinessa, 120 osób 20.00 Grupa muzyczno-taneczna z Ghany - Sekeyerman Cultural Troupe
    21.00 Koncert Rumby Afrykańskiej


    Scena Tańca:
    15.00 -16.00 Warsztaty wyrobów małych bębenków z kartonu, papieru
    17.00 Capoeira
    17.15 Pokaz flamenco
    18.00 Taniec Indyjski: Taniec klasyczny


    Jurta:
    15.00 – 15.45 Grupa studnia „O” - Bajki czecznskie i cygańskie
    16.30 – 17.15 Grupa studnia „O”, Bajki afrykańskie
    17.30-18.15 Bajki ormiańskie
    18.15 – 19.00 Warsztaty tańców korowodowych Jacka Hałasa
    Skrytobójstwo bracie, to nie jest profesja, to nie jest zawód. To pasja, pochłaniający wir, gdzie nie możesz oddychać, walczysz z paraliżującym strachem, i uderzającą do głowy euforią, kiedy w środku wypełnionej po brzegi oberży wbijasz komuś w plecy nóż... Tak bracie, kocham ciepłą krew spływającą po ostrzu sztyletu. To o nas mówią, że jesteśmy dziećmi cienia...

  2. #2
    Uzależniony Awatar Routlaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Brwinów k. Warszawy
    Wiek
    45
    Posty
    983

    Domyślnie

    W mojej miejscowości jest ośrodek uchodźców, namiastkę "piknika" mam na codzień od lat
    14, 24, 50, 85, 135, 70-200

    BLOG

  3. #3
    Początki nałogu Awatar Oakhallow
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    258

    Domyślnie

    Doskonale Cię rozumiem, bo przez 4 lata jeździłem z Brwinowa do katowickiej przez Otrębusy. Teraz zresztą też czasami mi się zdarza, jak jadę do Żyrardowa, a chcę po drodze wstąpić do Brwinowa.

    Oakhallow
    Skrytobójstwo bracie, to nie jest profesja, to nie jest zawód. To pasja, pochłaniający wir, gdzie nie możesz oddychać, walczysz z paraliżującym strachem, i uderzającą do głowy euforią, kiedy w środku wypełnionej po brzegi oberży wbijasz komuś w plecy nóż... Tak bracie, kocham ciepłą krew spływającą po ostrzu sztyletu. To o nas mówią, że jesteśmy dziećmi cienia...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •