Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 133

Wątek: Samsung S24 Ultra

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 484

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Cóż za starcza naiwność
    Jak Ty tak zauważasz co się dzieje wokół Ciebie, to mnie już nie dziwią Twoje posty. Biedra nigdy nie drukowała gazetek? No bez jaj. Nie dość, że są przy wejściu i wyjściu w sklepie, to jeszcze ja często mam ją wpychaną do skrzynki na listy. Drukowali od samego początku, tutaj masz gazetkę z 1999r
    Załącznik 15691

    Biedronka nie ma wiernych klientów. Muszą cały czas o nich walczyć jak każdy. Dino, Lidl, Aldi, Netto czy nawet Macro i Selgross cały czas walczą o klienta. Prześpią i skończą jak Piotr i Paweł, Alma, Real, Billa, Geant czy Tesco.



    Już dobrze. Weź wdech, zrób wydech. Powtórz.
    Owszem, Biedra zawsze ma ulotki w sklepach, ale nigdy mi ich nie wpychała do skrzynki na listy. Widocznie na mojej dzielni jest inny klimat Real, Auchan, Lidl, Leclerc, IYSK, Leroy Merlin, TESCO i inne notorycznie, a Biedra nigdy.

    Nigdy też nie zauważyłem, aby gdzieś indziej było taniej, ale ludzie i tak wstępują do sklepów, które mają bardziej po drodze.

    A jeżeli już zainstalują sobie wszystkie aplikacje wszystkich sklepów, to wszędzie będą mieli rabaty, a jaki to ma związek z lojalnością i przywiązaniem do marki? Żaden, lecz wspólnym mianownikiem tego jest smartfon.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  2. #42

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Owszem, Biedra zawsze ma ulotki w sklepach, ale nigdy mi ich nie wpychała do skrzynki na listy. Widocznie na mojej dzielni jest inny klimat Real, Auchan, Lidl, Leclerc, IYSK, Leroy Merlin, TESCO i inne notorycznie, a Biedra nigdy.

    Nigdy też nie zauważyłem, aby gdzieś indziej było taniej, ale ludzie i tak wstępują do sklepów, które mają bardziej po drodze.

    A jeżeli już zainstalują sobie wszystkie aplikacje wszystkich sklepów, to wszędzie będą mieli rabaty, a jaki to ma związek z lojalnością i przywiązaniem do marki? Żaden, lecz wspólnym mianownikiem tego jest smartfon.
    Czyli mają w sklepach ulotki których nigdy nie drukowali? Ale teraz technologia jest, ciężko już nadążyć.
    Nie zauważyłeś gazetek, nie zauważyłeś, aby gdzieś było taniej... Dużo rzeczy nie zauważasz. Mają niskie ceny, ale to nie jest gwarantem sukcesu. Popatrz na zestawienia koszyka zakupowego, nie zawsze Biedronka jest najtańsza. Każdy dyskont, supermarket czy hipermarket walczy o klienta.
    Jak Biedronka rosła w siłę popularnym dyskontem był jeszcze Plus. Biedronka go wchłonęła. Lider Price został wchłonięty przez Tesco. Nie jesteś aktywny marketingowo, nie szukasz nowych ścieżek dotarcia do klienta - znikasz z rynku. Jednak niech będzie po Twojemu, wszystkim chodzi o to, abyśmy kupili smartfona.
    Ostatnio edytowane przez MstrG ; 24-01-2024 o 10:26

  3. #43

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Leon007 jako jedyny tu nie mający kajdan, ale używający obecnie intensywnie telefonu już w latach 70. ubiegłego wieku miał Altaira 8800. Doceńmy to, niewielu miało przyjemność obcować z tym sprzętem.
    "Microsoft go nienawidzi. Polak znalazł sposób na brak konta w Windows 11. Zakłada konto a później je kasuje." Jeszcze żeby to skasowane konto coś dawało i sprawiało, że wtedy MS nie zbiera danych... Ale kajdan nie ma Przynajmniej w jego mniemaniu.
    https://tech.wp.pl/co-windows-10-rob...4811243312257a

    atsf, możesz starać się obrażać mnie pisząc o mojej dziecięcej naiwności, o niby moim braku możliwości czytania ze zrozumieniem. Nie rusza mnie to. Świadczy to tylko o Tobie i o Twoim braku szacunku do współrozmówcy. Wydaje Ci się, że odkryłeś światowy smartfonowy spisek i teraz będziesz wszystkie swoje teorie pod to podpinał. Jako oświecony chroń w pierwszej kolejności swoją rodzinę. Jak tylko córka przyjdzie w odwiedziny zniszcz kompletnie jej smartfona. Pierw walnij mocno adasiem w ekran, następnie wrzuć do rozpalonego kominka. Niech żyje wolność! Precz ze śmiercią od fali elektromagnetycznej lub dźwiękowej!
    Twoja córka potrafi robić dobre technicznie zdjęcia wszystkim oprócz pudełka po butach, ale jej zdjęcia ze smartfona w tak wielkiej skali jakim jest format A4 dla Ciebie są "ujowe". To musi być wina tego smartfona. No nie ma innej opcji.







    //edit
    Dopiszę: powyższe zdjęcia nie są mojego autorstwa.
    Ostatnio edytowane przez MstrG ; 24-01-2024 o 12:05

  4. #44
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 710

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Moim zdaniem nie chodzi tu o aplikację, ale o to, aby zachęcić do kupna smartfona każdego, który go jeszcze nie ma, i go do niego uwiązać.

    Można się cieszyć, że jest nowocześnie, funkcjonalnie i tanio, ale do czasu. Dane o tym, co kto kupuje, spokojnie można wyciągnąć z karty płatniczej w powiązaniu z paragonem, zwłaszcza jeśli zlikwidują gotówkę, więc po co smartfon? Tylko dla śledzenia śladu węglowego użytkownika?
    Na razie to jest zabawa, ale pożyjemy i zobaczymy, że to już nie będzie zabawa. Jak kogoś to ominęło, to niech sobie poszuka, jak się zachowuje tlenek grafenu pod wpływem fal 5G.
    Dawno nikt mnie tak nie rozbawił, naprawdę.
    Udzielam się w wielu grupach na FB związanych z lotnictwem i tam od czasu do czasu wypływa temat "chemtrails", a tutaj wypłynął jeszcze ciekawszy wątek spiskowy...
    Nie spodziewałem się tego po Tobie. Miałem świadomość, że często używasz "specyficznego" języka, ale jednak uważałem Cię za osobę bardzo racjonalną, a tu taki trochę szok dla mnie

    https://www.gov.pl/web/5g/przeczytaj...ze-szczepionek

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 048

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Dawno nikt mnie tak nie rozbawił, naprawdę.
    Udzielam się w wielu grupach na FB związanych z lotnictwem i tam od czasu do czasu wypływa temat "chemtrails", a tutaj wypłynął jeszcze ciekawszy wątek spiskowy...
    Nie spodziewałem się tego po Tobie. Miałem świadomość, że często używasz "specyficznego" języka, ale jednak uważałem Cię za osobę bardzo racjonalną, a tu taki trochę szok dla mnie

    https://www.gov.pl/web/5g/przeczytaj...ze-szczepionek
    Żeby nie bylo, nie szczepiłem się . Ale... jeden ze spiskow dotyczył kostki do metalu Boss MT2. Rzekomy chip był kopią schematu ideowego w/w urządzenia.

    Oczywiście wg mnie te szczepionki raczej w niczym nie pomogły.

    Wracając do tematu, za godzinę bedę miał tel w łapskach. Szkoda, że na pokładzie plusa nie ma snapdragona. Strasznie samsung mnie tym... Wiecie co.

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 149

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Winsho założył temat o S24 dla beki, a tu chemtrailsy, grafeny, promki z biedronki i tama Hoovera
    no dobrze, przynajmniej forum żyje
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 048

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Winsho założył temat o S24 dla beki, a tu chemtrailsy, grafeny, promki z biedronki i tama Hoovera
    no dobrze, przynajmniej forum żyje
    Czekaj! Zaraz wrzuce fotę tygrysa! Hehehe.

  8. #48
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 149

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Żeby nie bylo, nie szczepiłem się . Ale... jeden ze spiskow dotyczył kostki do metalu Boss MT2. Rzekomy chip był kopią schematu ideowego w/w urządzenia.
    eeejj ale Metalzona to Ty szanuj żadna inna kostka nie dała mi takiej radochy jak on gdy miałem 18 lat
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  9. #49

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Wracając do tematu, za godzinę bedę miał tel w łapskach. Szkoda, że na pokładzie plusa nie ma snapdragona. Strasznie samsung mnie tym... Wiecie co.
    Też się dziwię, tak samo Pixele swój procesor Tensor do tej pory mają oparty na Samsungowych Exynosach.

  10. #50
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 048

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    eeejj ale Metalzona to Ty szanuj żadna inna kostka nie dała mi takiej radochy jak on gdy miałem 18 lat
    Mam MT2, z resztą wszystkie kostki mam boss'a. Chcialbym zmienić skrzynke 60'ke na tą nową 90x czy coś i kupic katane z effext loopem. Tylko wszystko jak krew w piach, talentu kszty a i czasu mało.


    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Też się dziwię, tak samo Pixele swój procesor Tensor do tej pory mają oparty na Samsungowych Exynosach.
    O tym nie wiedziałem.

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •