Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 133

Wątek: Samsung S24 Ultra

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 223

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Trzeba tu dopisać słowo: jeszcze. To kwestia kilku lat.
    Ja nie wartościuje. Ja pisze o swoich przypuszczeniach. Opcja do ustawienia w menu, więc żaden 'dinozaur' nie powinien narzekać.
    Zależy co rozumiemy przez obróbka

    W klasycznych aparatach obraz tworzony jest przez obiektyw, zapisywany na matrycy i teraz "wchodzi do pracy" klasycznie rozumiana obróbka i zapis w pamięci
    W fotografii obliczeniowej obróbka rozpoczyna się już przy tworzeniu obrazu, to składanie i wybór z wielu krótkich o różnych ustawieniach ekspozycji z dwu lub więcej matryc z obiektywami o różnej ogniskowej i po złożeniu klasycznie rozumiana obróbka i zapis w pamięci. To tworzenie obrazu może być (jest) optymalizowane przez AI zależności od treści i potrzeb

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 22-01-2024 o 09:34
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 076

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    I po co było sięgać do wysoce wydajnych używek i "pod wpływem" zakładać ten wątek?!? Zło wróciło... Diablo V.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 050

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Zdjecia będzie robił jak każdy smartfon, czyli akwarela w detalu.

    Czy wymienię? Tak ale na s24+. Dlaczego... w s10edge ekran zrobił mi się zielony.

    W s7 też coś było na temacie chyba się odkleił i wymienili mi go na gwarancji (ekran nie tel. Po update'ach zaczął strasznie mulić wiec kupilem s10e.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 286

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Chciałem założyć jakże ciekawy wątek o całkiem nowym i rewolucyjnym telefonie od Samsunga czyli najnowszym modelu S24 Ultra. Macie zamiar wymieniać swoje telefony na to cudo? Jak kupię to zrobię testy i pokaże jak cudowne zdjęcia robi ten telefon a obróbka odbywa się przez AI czyli wszystko się samo robi, zapewne żaden Canon tego nie potrafi. Może są tacy co wymienią stare zużyte Canony na ten świetny aparat z internetem?
    Ale którym dokładnie S24U?

    Bo jest już w sprzedaży Samsung S24 Ultra gold dragon będący częścią linii Era of the Dragon.

    Cena? Jedyne 74.790 dol., co po bezpośrednim przeliczeniu daje nam jakieś 300 tys. zł.



    ps.
    po co wkładać kij w mrowisko?
    Ostatnio edytowane przez candar ; 22-01-2024 o 21:27
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #15
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    828

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Ale którym dokładnie S24U?

    Bo jest już w sprzedaży Samsung S24 Ultra gold dragon będący częścią linii Era of the Dragon.

    Cena? Jedyne 74.790 dol., co po bezpośrednim przeliczeniu daje nam jakieś 300 tys. zł.

    https://www.youtube.com/watch?v=3Rdi...aviarRoyalGift

    ps.
    po co wkładać kij w mrowisko?


    Haha no to podesłałeś zabójczą cenę

    A post napisałem oczywiście w formie luźnej aby w ogóle się coś działa no tym forum bo wieje nudą a naszła mnie chęć na napisanie tematu to o tym telefonie.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Zdjecia będzie robił jak każdy smartfon, czyli akwarela w detalu.

    Czy wymienię? Tak ale na s24+. Dlaczego... w s10edge ekran zrobił mi się zielony.

    W s7 też coś było na temacie chyba się odkleił i wymienili mi go na gwarancji (ekran nie tel. Po update'ach zaczął strasznie mulić wiec kupilem s10e.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c4b7b8448e.jpg
    Miałem w ręce S24+ i na prawdę bardzo komfortowo się go trzyma, wydawał się wygodny w użytkowaniu. Dlaczego akurat S24+ a nie Ultra?

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    I po co było sięgać do wysoce wydajnych używek i "pod wpływem" zakładać ten wątek?!? Zło wróciło... Diablo V.
    A pisz proszę za siebie i nie zarzucaj mi sięgania do używek bo sobie tego nie życzę ale jeśli masz coś mądrego do napisania to zapraszam do udziału w dyskusji bo na razie to kiepsko wyszło.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 050

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Miałem w ręce S24+ i na prawdę bardzo komfortowo się go trzyma, wydawał się wygodny w użytkowaniu. Dlaczego akurat S24+ a nie Ultra?
    Ultra za duzy, no i nie potrzebuje 5 aparatów (posiadam R5 i szkła 1.2).

  7. #17
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    828

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Ultra za duzy, no i nie potrzebuje 5 aparatów (posiadam R5 i szkła 1.2).
    Jasne, jednak nie zawsze masz ze sobą aparat i obiektywy. Warto mieć telefon co umie w foto. Ja oczywiście swojego sprzętu się nie pozbywam bo fotki z aparatu robić lubię i za nic w świecie bym z tego nie zrezygnował.

  8. #18
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 704

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Jeśli chodzi o foto to ja polecam Pixel-e od Google, aktualnie mam 6 Pro i nie zamieniłbym na nic innego, no ewentualnie na 8 Pro Długo byłem fanem Samsunga, ale po zakupie Pixela nie ma wg mnie nic lepszego.

  9. #19
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    828

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Jeśli chodzi o foto to ja polecam Pixel-e od Google, aktualnie mam 6 Pro i nie zamieniłbym na nic innego, no ewentualnie na 8 Pro Długo byłem fanem Samsunga, ale po zakupie Pixela nie ma wg mnie nic lepszego.
    Właśnie też mnie kusiło jakiś czas temu kupić tego Pixela 8 Pro ale u nas nie ma gdzie go kupić a ja nie chce telefonu bez wsparcia dlatego odrzucam takie firmy, które z góry mają na nas "wywalone".

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 286

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Haha no to podesłałeś zabójczą cenę

    A post napisałem oczywiście w formie luźnej aby w ogóle się coś działa no tym forum bo wieje nudą a naszła mnie chęć na napisanie tematu to o tym telefonie.
    No mnie nic nie przekona do kupna telefonu do zdjęć Chora kasa za byle jakie zdjęcia
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •