Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 142

Wątek: Samsung S24 Ultra

  1. #131
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    853

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    nie oglądaj Giro Italia, tam lider jeździ cały na różowo
    a mistrz świata - Panie miej miłosierdzie - w tęczowej koszulce..
    Giro się niedawno skończyło i łooo mój ty Boże jakiż to był piękny wyścig. Uwielbiam.

  2. #132
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 203

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Prawie Pogaczara zdyskwalifikowali za spodenki bardziej wpadające w fiolet niż w róż na jednym etapiea to oznacza, że cala UCI to są leśne dziadki, które nie mają co robić w życiu
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #133
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    853

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Prawie Pogaczara zdyskwalifikowali za spodenki bardziej wpadające w fiolet niż w róż na jednym etapiea to oznacza, że cala UCI to są leśne dziadki, które nie mają co robić w życiu
    A weź to że UCI są jacy są wiadomo nie od dziś...niestety tacy ludzie nadal wydają tak durne decyzje. Masakra.

  4. #134
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 412

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Jeśli chodzi o foto to ja polecam Pixel-e od Google, aktualnie mam 6 Pro i nie zamieniłbym na nic innego, no ewentualnie na 8 Pro Długo byłem fanem Samsunga, ale po zakupie Pixela nie ma wg mnie nic lepszego.
    To z Ciebie taki hipster
    Też się zastanawiam nad 8 pro tym bardziej że już jest w polskiej dystrybucji. Fotograficznie ponoć lepszy od iPhone'a 15 Pro i Samsunga 24 Ultra.

  5. #135
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 751

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez Shadow Zobacz posta
    To z Ciebie taki hipster
    Też się zastanawiam nad 8 pro tym bardziej że już jest w polskiej dystrybucji. Fotograficznie ponoć lepszy od iPhone'a 15 Pro i Samsunga 24 Ultra.
    Ja dopóki bateria nie padnie lub coś innego złego się z nim nie stanie to nie będę zmieniał, nowe nie wnosi aż tak ogromnej innowacji jak dla mnie.
    Ciekawi mnie natomiast coś innego - Nubia Z60 Ultra Ja lubię takie nieoczywiste smartfony.

  6. #136
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 229

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez Shadow Zobacz posta
    To z Ciebie taki hipster
    Też się zastanawiam nad 8 pro tym bardziej że już jest w polskiej dystrybucji. Fotograficznie ponoć lepszy od iPhone'a 15 Pro i Samsunga 24 Ultra.
    W sierpniu zapowiadana duża aktualizacja S24U oprogramowania "fotograficznego" , usunięcie niedoskonałości, zwiększenie możliwosci oraz poprawa jakości. Można (ponoć) sterować "agresywnością" AI w tworzeniu pliku wynikowego. W Korei i Japonii już jest.
    To ma być (ponoć) przygotowanie pod S25U gdzie aparat ma się składac z jednej matrycy 200 Mpix oraz 3 matryć 50 Mpix z ulepszonymi dwoma (z czterech) obiektywów

    Na "papierze" ok, zobaczymy w praktyce

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; Wczoraj o 07:53
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  7. #137
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    853

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Oj tak, zapewne te aktualizacje zrobią z tego telefonu R5II

  8. #138
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 229

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Oj tak, zapewne te aktualizacje zrobią z tego telefonu R5II
    Mam nadzieję że nie

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  9. #139
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 751

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Mam nadzieję że nie

    jp
    Dlaczego? Fajnie by było ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #140
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 412

    Domyślnie Odp: Samsung S24 Ultra

    To może zróbmy tu konkurs fotograficzny smartfony vs aparaty fotograficzne i wtedy ostatecznie rozwiejemy wątpliwości w tej kwestii. Oczywiście bez wcześniejszego podawania co czym było zrobione a dopiero po podaniu wyników końcowych. Podejrzewam że co poniektórzy mogą się mocno zdziwić. Całkiem niedawno robiłem fotki A7RIV a kolega miał Samsunga S23 Ultra. I nie tego się spodziewałem. Sony wygrał ale biorąc pod uwagę cenę i jakość optyki to liczyłem na nokaut a wyszło zaledwie zwycięstwo na punkty. Ze wstydem nawet zauważyłem że na jednym ze zdjęć z Sony pojawiła się mora na koszuli modela a w analogicznym ujęciu z S23 wszystko było ok.

Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •