Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Canon Camera Connect różne funkcje dla różnych modeli ?

  1. #1
    Początki nałogu Awatar tomphoto
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    51°45'23 19°25'49
    Posty
    414

    Question Canon Camera Connect różne funkcje dla różnych modeli ?

    Czy dla każdego modelu ta aplikacja ma różne funkcje ?
    Brakuje mi w niej wielu ustawień dostepnych na ekranie, np, w trybie M nie można zmienić EXP przez aplikacje
    Używacie tej aplikacji do zdalnego ustawienia i fotografowania ? Jak dla mnie ma spore ograniczenia.
    http://www.tomphoto.pl Fotografujcie, jeżeli sprawia wam to radość.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 454

    Domyślnie Odp: Canon Camera Connect różne funkcje dla różnych modeli ?

    Cytat Zamieszczone przez tomphoto Zobacz posta
    Czy dla każdego modelu ta aplikacja ma różne funkcje ?
    Brakuje mi w niej wielu ustawień dostepnych na ekranie, np, w trybie M nie można zmienić EXP przez aplikacje
    Używacie tej aplikacji do zdalnego ustawienia i fotografowania ? Jak dla mnie ma spore ograniczenia.
    Nie lubię tej aplikacji ale w R5 w trybie M można ustawić czas, przysłonę, korektę expozycji i iso. No to chyba wszystko.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 342

    Domyślnie Odp: Canon Camera Connect różne funkcje dla różnych modeli ?

    aplikacja jest genialna w końcu po latach z sukcesem i w pełni zastępuje wężyk spustowy co jak dotąd się nie udawało - używam jak akurat najdroższy wężyk z najbardziej idiotyczną wtyczką się zepsuje, ewentualnie jak robię stacking no i pewnie jeszcze w innych przypadkach
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 13-01-2024 o 11:07
    EOS 3, 5D, R5

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 437

    Domyślnie Odp: Canon Camera Connect różne funkcje dla różnych modeli ?

    Za czasów eRki korzystałem non stop bo to była jedyna forma beckupu. Mocno skompresowane jpegi ale zawsze lepsze to niż nic. Wykurzające było to że przez całe wesele telefon miałem włączony.
    Teraz odkryłem że za pomocą tej apki robi się update aparatu. Fajna sprawa.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 454

    Domyślnie Odp: Canon Camera Connect różne funkcje dla różnych modeli ?

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    aplikacja jest genialna w końcu po latach z sukcesem i w pełni zastępuje wężyk spustowy co jak dotąd się nie udawało - używam jak akurat najdroższy wężyk z najbardziej idiotyczną wtyczką się zepsuje, ewentualnie jak robię stacking no i pewnie jeszcze w innych przypadkach
    Też używam tej apki jak zapodzieje się gdzieś mój RC-1 co dzieje się notorycznie. Wężyk z tą debilną wtyczką oddałem wraz z 30D - teraz by się nadał.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 342

    Domyślnie Odp: Canon Camera Connect różne funkcje dla różnych modeli ?

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Też używam tej apki jak zapodzieje się gdzieś mój RC-1 co dzieje się notorycznie. Wężyk z tą debilną wtyczką oddałem wraz z 30D - teraz by się nadał.
    mi ta wtyczka pasuje do wszystkich korpusów jakie używam - więc nie mam dobrego wyjścia - muszę kupić - ale gdybym używał tylko R5 to nie kupiłbym kolejnego wężyka, aplikacja załatwia sprawę, a nawet więcej
    EOS 3, 5D, R5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •