Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: R6 Mark II - nowy aparat z usterką?

  1. #21
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    567

    Domyślnie Odp: R6 Mark II - nowy aparat z usterką?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Mój commelite RF->EF działa bez zarzutu. Jeśli są jakieś różnice to ja nie zauważam. Natomiast mechanicznie w stosunku do oryginału jest większy luz na bagnecie. Kosztował niewiele więc nie żałuję.
    Pomijam już że w chwili zakupu aparatu miałem alternatywę w postaci używania moich EFów przez commelite albo wywiercenie otworka w dekielku z wiadomym skutkiem ....
    Problemem nie jest niemożliwość dowiezienia jakości tylko jej utrzymania na równym poziomie. Tam pewnie nie ma odrzutów, Ty musiałeś trafić ten lepszy egzemplarz.
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  2. #22
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: R6 Mark II - nowy aparat z usterką?

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    A na jakich obiektywach działa Ci bez zarzutu?
    70-200/2.8L, 100-400L, 17-40, 24-105L, 50/1.8, efs55-250 na kilku innych. Pożyczał też znajomy i u niego też jest ok z jego szkłami.
    Cytat Zamieszczone przez Hubert Multana Zobacz posta
    Problemem nie jest niemożliwość dowiezienia jakości tylko jej utrzymania na równym poziomie. Tam pewnie nie ma odrzutów, Ty musiałeś trafić ten lepszy egzemplarz.
    Pewnie tak, natomiast u znajomych też nie słyszałem żeby była jakaś tragedia. Jedyne co się potwierdza to te luzy.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •