Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: R5 vs R6mk2 - który wybrać?

Mieszany widok

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: R5 vs R6mk2 - który wybrać?

    Zgadzam się, że R6 to obecnie najlepiej wyceniony bezlusterkowiec FF Canona. Ma dobrą speckę i cenę.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Mi nie chodzi o same ceny sprzętu tu czy tam, tylko raczej nasze zarobki - w bardzo ogólnej skali.
    Zarobki w PL to jeden problem, te prawie się nie zmieniają od lat

    Drugi problem, jeszcze poważniejszy, to utrata wartości pieniądza przez gigantyczną inflację. W listopadzie inflacja spadła do kilku procent, a teraz znów się rozkręca, rośnie u nas. Chyba nie muszę podawać ile kosztowały niektóre produkty czy usługi w okolicach 2000 roku? Złotówka leci na łeb.......

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Hubert Multana Zobacz posta
    A co do cen u nas to zgoda, ostatnio rzuciła mi się w oczy oferta RF 24-105 f2.8L na OLX. Dwa tysiące taniej niż w Polskiej dystrybucji. Skąd? Z niemiec. Ktos kupił tam, odsprzedaje u nas z zyskiem a wciąż sprzedaje to taniej niż Polskie sklepy. Ja rozumiem, ze maja niższy VAT niż my - ale to jest i tak różnica pewnie 2000 zł czyli na szybko licząc jakieś 15% dodatkowej marzy.
    Polskie sklepy często nie wiedzą ile wziąć, nie wiem czy zauważyliście jak duże zniżki były w listopadzie/grudniu 2023. Mimo rabatów sięgających do 30-40%, sklepy nadal zarabiały i to naprawdę sporo. Kolega pracuje na Muszkieterów (Euro RTV AGD) i mówił, ze na sprzęt foto mają marże do 60%.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 12-02-2024 o 22:30 Powód: polityka

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 499

    Domyślnie Odp: R5 vs R6mk2 - który wybrać?

    Cytat Zamieszczone przez WzW Zobacz posta
    Polskie sklepy często nie wiedzą ile wziąć, nie wiem czy zauważyliście jak duże zniżki były w listopadzie/grudniu 2023. Mimo rabatów sięgających do 30-40%, sklepy nadal zarabiały i to naprawdę sporo. Kolega pracuje na Muszkieterów (Euro RTV AGD) i mówił, ze na sprzęt foto mają marże do 60%.
    Aby nie drażnić tutaj ludzi nie będę pisał po ile jeden z elektromarketów sprzedawał r6II niedawno (fakt, ze promocja niby dla pracowników ale...)

  3. #3

    Domyślnie Odp: R5 vs R6mk2 - który wybrać?

    Jak już zacząłeś …

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: R5 vs R6mk2 - który wybrać?

    Robimy zakłady? Obstawiam 5.5k zł za II generacje.

  5. #5
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    725

    Domyślnie Odp: R5 vs R6mk2 - który wybrać?

    Jak to będzie 5,5k to wcale mnie to nie zdziwi, przecież R8 pokazało jakie są marże. Weszło na rynek po 8k jakoś? Gdzieś po 3-5 miesiącach cena spadła do 5k bodajże. Szybciutko, jak na nowość.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •