Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nowe aparaty

  1. #1

  2. #2
    szfak
    Guest

    Domyślnie

    wszystko byloby super gdyby nie cena, chodzi mi o S1 IS, ponoc w europie ma sie ksztaltowac na poziomie 699 euro i biorac pod uwage aktualny kurs euro nie bedzie to malo, powiem wiecej, za duzo

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szfak
    wszystko byloby super gdyby nie cena, chodzi mi o S1 IS, ponoc w europie ma sie ksztaltowac na poziomie 699 euro i biorac pod uwage aktualny kurs euro nie bedzie to malo, powiem wiecej, za duzo

    wg mnie S1 IS to dla mnie bardzo ciekawa propozycja... no gdyby nie cena... poprzedni moj faworyt to Olympus C-740/750 UZ

  4. #4
    szfak
    Guest

    Domyślnie

    jedyna rozsadna mozliwosc to sprowadzenie z USA tego modelu (kolo 499 USD).. no niestety z czegos trzeba finansowac doplaty dla rolnikow w UE...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szfak
    jedyna rozsadna mozliwosc to sprowadzenie z USA tego modelu (kolo 499 USD).. no niestety z czegos trzeba finansowac doplaty dla rolnikow w UE...

    Jak juz sprowadzac to lepiej EOS'a 300D

  6. #6
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez colinSTi
    Jak juz sprowadzac to lepiej EOS'a 300D
    I doszedles do najsluszniejszego wniosku.. w tych cenach to 300D najlepiej sie prezentuje a jest tylko odrobinke drozszy od S1. S1 to aparat dla tych ktorzy rekami i nogami sie bronia przed lustrzanka i koniecznie musza miec kompakta (nadal ze slabym ISO, wolnym AF i pseudo L obiektywem).

    Tak wiec dla tych ktorzy koniecznie nie chca sie bawic w wymienne obiektywy (boja sie? ) i chca miec ciut mniejszy aparat ale o niezlych mozliwosciach (choc wolniejszy i szumiacy) to dla nich zdecydowanie mozna polecic S1.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Tak wiec dla tych ktorzy koniecznie nie chca sie bawic w wymienne obiektywy (boja sie? ) i chca miec ciut mniejszy aparat ale o niezlych mozliwosciach (choc wolniejszy i szumiacy) to dla nich zdecydowanie mozna polecic S1.

    Nie lepiej po prostu napisac dla mniej wymagajacych

  8. #8
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez colinSTi
    Nie lepiej po prostu napisac dla mniej wymagajacych
    Political correctness

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •