Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Jak dorobić na fotografii? Czy moje prace się nadają?

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 408

    Domyślnie Odp: Jak dorobić na fotografii? Czy moje prace się nadają?

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Kolejna sprawa, mentalność się zmienia. Obecne pokolenia nie mają ochoty kogoś uczyć, nie chce im się i mają na tu wyebane jak to się mówi obecnie. Jednym słowem rób co chcesz, jak czujesz, my Cię zmieniać nie zamierzamy, nie umiesz Twoja spraawa, umiesz może damy lajka.
    To działa w dwie strony. Ja, zasadniczo, lubię dzielić się wiedzą i też pytać gdy nie wiem, ale jak w odpowiedzi, zamiast dyskusji lub chociażby zastanowienia, czytasz/słyszysz inwektywy o bumersach i stolarzach to nic dziwnego, że się wyebuje. A niech koleś jeden z drugim szuka drzwi do lasu, albo nagle odkrywa, że część słowa fotografia oznacza światło.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  2. #22
    Bywalec
    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    60
    Posty
    227

    Domyślnie Odp: Jak dorobić na fotografii? Czy moje prace się nadają?

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    ... Obecne pokolenia nie mają ochoty kogoś uczyć, nie chce im się i mają na tu wyebane jak to się mówi obecnie. Jednym słowem rób co chcesz, jak czujesz, my Cię zmieniać nie zamierzamy, nie umiesz Twoja spraawa, umiesz może damy lajka.
    Po stokroć ważniejsze: nie chce im SIE uczyć. Po bezstressowych szkołach, które ich tego nie nauczyły, niektórzy z kupionymi dyplomammi na prowaytnych "uczelniach" ...
    Zdecydowanie wytrenowani w "asertywnosci", czyli jak przepłynąć ścieżkę edukacyjną nie ponosząc szkód na zawartości mózgu ...


    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Jednym słowem rób co chcesz, jak czujesz, my Cię zmieniać nie zamierzamy, nie umiesz Twoja spraawa, umiesz może damy lajka.
    Nie tyle "umiesz" ile "wpasujesz się w gusta"


    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    m.in z powodu tego że materiałów szkoleniowych jest całe mnóstwo czy to na yt czy na blogach
    Spuśćmy zasłonę milczenia na statystyczną jakością, kompetentnością (zamysłem autorskim, planem, spisem treści)

    Widziałeś, żeby jakiś dłuższy kurs tłumaczył przysłonę? (nie jeden samotny odcinek jakiegoś don Kichota z dawnych czasów, po czym zaprzestał)
    Ostatnio edytowane przez cosinus ; 31-10-2023 o 10:00
    imigrant z kierunku N,
    70D, 10-18, 40/2.8, EFS24/2.8, 55-250 mkII, 18-55/4-5.6, S30/1.4A, T100/2.8, trochę na literkę N, w góry z m4/3

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •