Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107

Wątek: Procent wykorzystanych zdjęć z waszych aparatów

  1. #101
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Procent wykorzystanych zdjęć z waszych aparatów

    oj tam zaraz stary terenowy
    u mnie oba strucle sa stare i terenowe, i ten wyzej, maly, i ten nizej, duzy.
    i oba maja po 30 lat.

    pzdr -
    mazeno

  2. #102
    Uzależniony Awatar cybulski
    Dołączył
    Aug 2022
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    965

    Domyślnie Odp: Procent wykorzystanych zdjęć z waszych aparatów

    No @mazeno,czad zdjęcia i klimaty podróżnicze.

    Tak te terenówki bez komputerów pokładowych są lepsze na takie wyprawy.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 22-04-2024 o 06:30
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  3. #103
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Procent wykorzystanych zdjęć z waszych aparatów

    mialem kiedys swoja po-pi-er-do-lke w galeriach, ale zdjecia stamtad poszly sie... no.
    byly na picasie no i wiadomo co dalej (u siebie oczywiscie na dyskach bekapowych mam). ale wrzuce od czasu do czasu cos dla lansu, brylansu i fajansu

    ale bez sensu ten cenzor tutaj dziala. zebym do takiego slowka musial pauzy pododawac...


    o, prosze, tu jest lan-sik

    Ostatnio edytowane przez mazeno ; 22-04-2024 o 10:23
    pzdr -
    mazeno

  4. #104
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 353

    Domyślnie Odp: Procent wykorzystanych zdjęć z waszych aparatów

    Myślałem, że tak specjalnie dynamizujesz. , Ja wstawiam kropki w miejsce samogłosek.
    Gdzie to wszystko jest: Azja, Syria?
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  5. #105
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Procent wykorzystanych zdjęć z waszych aparatów

    azja.
    wlocze sie po azji od grubo ponad cwierc wieku. ale nie tej typu tajlandia, tylko tej dzikszej. kazachstan, uzbekistan, kirgistan, tadzykistan, pakistan, kiedys nepal. z reguly tam gdzie gory i putynie. im dziksze, tym fajniej.

    niestety te najdziksze nie bardzo sa dostepne, bo sa w chinach (mowie o kunlunie, nie o tybecie, tybet to komercyjna porazka, zreszta wspolczesny nepal tez, juz nie jezdze do nepalu). raz ze polowa tych terenow (pustynia takla makan) to poligony i nadzor totalny, a nie po to tam jezdze, zeby mnie inwigilowal jakis bezpieczniak. dwa, ze dostac sie tam przekracza moje mozliwosci finansowe - sama papierologia na wjazd wlasnym autem na teren chrl to koszt porzadnej dwu, trzymiesiecznej wycieczki samochodem po sowietstanach.

    ale ostatnio gorzej z tymi samochodowymi tam, bo wiadomo.
    przez turcje, gruzje jeszcze by sie dalo, ale koszty rosna okrutnie (granica taniego paliwa zaczyna sie za kaukazem), wiec nastepna chyba samolotem jednak, choc jeszcze kombinuje.
    ominac calkowiecie rosji tez sie nie da - przez azerbejdzan i dalej promem sie ma szans (od plandemii nie wpuszczaja droga ladowa, tylko lotnicza). via iran - zapomnij, carnet de passage (kaucja 30 tysi) lub lapowki rzedu 1000 euro.

    latalem samolotami kiedys - posiadanie wlasnego srodka lokomocji to zupelnie inna liga. samolotem skazany jestes wlasciwie na trasy z przewodnikow (no bo w gre wchodzi wlasciwie tylko lokalny transport, chyba ze masz worek piniondzow na wynajecie auta na dlugi czas), a w przewodnikach niewiele z reguly jest - dla mnie wlasciwie nic nie ma. chyba ze lecisz w konkretne miejsce na dluzej, np. wspinac sie w jednym rejonie czy cos, to jeszcze. alei tak wolalbym wlasnym autem, tak m.in. zrobilem w 2019 z kumplem. pojechalismy struclem a przy okazji zaloilismy dziewiczy pik w pamirze. na foto ten najwyzszy po prawej.

    Ostatnio edytowane przez mazeno ; 22-04-2024 o 11:00
    pzdr -
    mazeno

  6. #106
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Procent wykorzystanych zdjęć z waszych aparatów

    dobra, nie ma co kasztanic tematow technicznych - ciag dalszy opowiesci dziwnej tresci wrzucam do swojego starego watku:
    https://www.canon-board.info/threads...32#post1462732
    pzdr -
    mazeno

  7. #107
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Procent wykorzystanych zdjęć z waszych aparatów

    Cytat Zamieszczone przez mazeno Zobacz posta
    dosc autorytatywne stwierdzenie, patrzac co sie dzieje wokol - poczawszy od dzieciakow wlepionych w smyrofony, poprzez autonomiczne samochody, skonczywszy na decyzjach militarnych ai - a to juz smieszne nie jest:
    https://arxiv.org/abs/2401.03408
    to jeszcze tylko to, bo wlasnie wpadlo mi pod myszke.
    od teorii do praktyki.

    mamy pierwsza walke czlowiek vs. sztuczna inteligencja.
    niestety nie podali, kto wygral:

    pzdr -
    mazeno

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •