Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: Canon EOS R - adaptery EF

Widok wątkowy

  1. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 480

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - adaptery EF

    Cytat Zamieszczone przez Hubert Multana Zobacz posta
    Jak kupowałem M6 mark II to w promocji dostałem adapter ef- eos m. Potem przy RF widziałem podobne promocje ale teraz wolałbym po prostu większą zniżkę na aparat.
    ze zniżkami sobie radzę ale nie przepadam za bieganiem po wsi i szukaniem adaptera jak ogarniam zakup nowego korpusu, wyjazd i inne sprawy - adapter powinien być w paczce jak kupuję najbardziej wypasiony korpus (w czasie kiedy kupowałem) naszej ulubionej firmy (i to nie jest roszczeniowa postawa to mi się po prostu należy parafrazując znane powiedzenie) - następnym razem kupię Lajkę bo w podobnej cenie i może tam bardziej dopieszczają klienta - ogólnie to ze sklepu w którym kupowałem jestem bardzo zadowolony - złego słowa nie mogę powiedzieć - obsługa wzorcowa, ale na "nie mamy dzisiaj na stanie bo wyjszły" niewiele mogłem poradzić już nawet miałem kupować z ringiem taki byłem zdesperowany.

    dodam że nadal nie posiadam ani jednego obiektywu z mocowaniem RF i nie czuję dyskomfortu - czekam na te Elki EF dorzucane w promocji do hamburgera (tak miało przecież być bo tak pisano na forum) ostanio coś dokupiłem, kupiłbym jeszcze
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 11-11-2023 o 12:31
    EOS 3, 5D, R5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •