Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: R6 mark II - znikający obraz na ekranie

  1. #1
    Coś już napisał Awatar becik23
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    55

    Domyślnie R6 mark II - znikający obraz na ekranie

    Hej, macie pomysł dlaczego przy robieniu zdjęć w pionie znika mi podgląd obrazu na ekranie? Przy robieniu zdjęć w poziomie nigdy coś takiego się nie zdarza, natomiast gdy przekręcam aparat do pionu, to często gaśnie mi ekran i nie widzę niczego.

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie Odp: R6 mark II - znikający obraz na ekranie

    Cytat Zamieszczone przez becik23 Zobacz posta
    Hej, macie pomysł dlaczego przy robieniu zdjęć w pionie znika mi podgląd obrazu na ekranie? Przy robieniu zdjęć w poziomie nigdy coś takiego się nie zdarza, natomiast gdy przekręcam aparat do pionu, to często gaśnie mi ekran i nie widzę niczego.
    Może przesłaniasz sensor przyłożenia oka do wizjera ręka, paskiem aparatu jak trzymasz go w położeniu pionowym i wtedy ekran się wyłączy na korzyść wizjera. Chociaż to tez chyba się dało ustawić na jakich zasadach ma gasnąć ekran i przełączać na wizjer.

  3. #3
    Coś już napisał Awatar becik23
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    55

    Domyślnie Odp: R6 mark II - znikający obraz na ekranie

    Cytat Zamieszczone przez robcio Zobacz posta
    Może przesłaniasz sensor przyłożenia oka do wizjera ręka, paskiem aparatu jak trzymasz go w położeniu pionowym i wtedy ekran się wyłączy na korzyść wizjera. Chociaż to tez chyba się dało ustawić na jakich zasadach ma gasnąć ekran i przełączać na wizjer.
    Dziękuję za pomoc. Dzięki tej wskazówce udało mi się odszukać odpowiednich ustawień w aparacie

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie Odp: R6 mark II - znikający obraz na ekranie

    Miło mi, że udało się choć trochę pomóc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •