Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Aparat nie widzi obiektywu mimo aktualizacji (Canon R6-sigma art 35 1.4)

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    51

    Domyślnie Aparat nie widzi obiektywu mimo aktualizacji (Canon R6-sigma art 35 1.4)

    Cześć!

    Mam problem z obiektywem sigma 35 1.4 art.
    Po podłączeniu obiektywu po adapterze Commlite CM-EF-EOS działa on wyłącznie z EOS RP...
    R i R6 go zupełnie nie widzą.
    Pierwsze co zrobiłem to zaaktualizowałem obiektyw przez Sigma Dock, zaaktualizowałem również software aparatów ale
    jak się domyślacie nic to nie zmieniło.
    Nadmienię że nie ma żadnego błędu. F00 się wyświetla.
    Ma ktoś pomysł co to może być?

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    828

    Domyślnie Odp: Aparat nie widzi obiektywu mimo aktualizacji (Canon R6-sigma art 35 1.4)

    Dziwna sprawa, spróbowałbym może podpiąć pod adapter Canonowski, może coś to pomoże...

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 076

    Domyślnie Odp: Aparat nie widzi obiektywu mimo aktualizacji (Canon R6-sigma art 35 1.4)

    Mam tę Sigmę z Rką i działa bez problemu z oryginalnym adapterem. Stawiam na walnięty adapter.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie Odp: Aparat nie widzi obiektywu mimo aktualizacji (Canon R6-sigma art 35 1.4)

    Głupia kwestia ale sam w sobie adapter nie ma czasami gniazda usb by go aktualizować?
    Tego adaptera jest kilka wersji ten z pierścieniem z pewnością ma jakieś oprogramowanie układowe.

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Aparat nie widzi obiektywu mimo aktualizacji (Canon R6-sigma art 35 1.4)

    Cytat Zamieszczone przez robcio Zobacz posta
    Głupia kwestia ale sam w sobie adapter nie ma czasami gniazda usb by go aktualizować?
    Tego adaptera jest kilka wersji ten z pierścieniem z pewnością ma jakieś oprogramowanie układowe.
    Adapter siadł. Trzeba go było mocno dokręcić żeby styki dały połączenie. Później już nawet przy RP o którym wspominałem przestał działać.
    Dzięki za wiadomości!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •