Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120

Wątek: Sony A6700

  1. #111
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2020
    Miasto
    silesian
    Posty
    262

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Forum Canona jak najbardziej,ale temat jest o Sony 6700 w dziale sprzet fotograficzny innych firm.. więc chyba ktos z tego systemu moze cos napisać,chyba zawsze warto poszerzac horyzonty (?) i czemu bać sie dyskusji...choc może bez obrażania innych..

  2. #112

    Dołączył
    Aug 2023
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Cytat Zamieszczone przez g69 Zobacz posta
    Forum Canona jak najbardziej,ale temat jest o Sony 6700 w dziale sprzet fotograficzny innych firm.. więc chyba ktos z tego systemu moze cos napisać,chyba zawsze warto poszerzac horyzonty (?) i czemu bać sie dyskusji...choc może bez obrażania innych..
    Widać nie może, bo przecież jak widać narusza się standardy kółka wzajemnej adoracji, przerywając trwającą mantrę.
    W wątku o Sony mogą się wypowiadać tylko osoby posiadające jedynie Canona, a o Sony nie mające pojęcia i na tym poprzestańmy. Osoby które dadzą radę przebrnąć przez te wpisy przecież wyciągną sobie same wnioski.
    Ostatnio edytowane przez Conri ; 27-08-2023 o 15:21

  3. #113
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Pisze jak byk "Sprzęt fotograficzny innych firm" i mowa jest o jednym z modelów Sony. To w czym problem że ktoś nie może tu dyskutować jeśli jest z innego systemu?

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Była. I wygrała wygoda - cyfra. Teraz wygra też jak zawsze wygoda, czyli smartfony.
    Mp3 wygrało z CD, a to z kolei wygrało z winylem. Niesamowita zbieżność. Winyl - analog. Cyfra - CD. Mp3 - smartfon.
    Mówisz? Winyl do dziś jest i odtwarzanie muzyki z takich płyt postrzegane jest jako muzyka dla pasjonatów i znawców. Podobnie jak wzmacniacze lampowe. Na rynku to sprzęt dla koneserów. Cholernie drogi.

  4. #114
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 484

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Cytat Zamieszczone przez Shadow Zobacz posta
    Pisze jak byk "Sprzęt fotograficzny innych firm" i mowa jest o jednym z modelów Sony. To w czym problem że ktoś nie może tu dyskutować jeśli jest z innego systemu?

    --- Kolejny post ---



    Mówisz? Winyl do dziś jest i odtwarzanie muzyki z takich płyt postrzegane jest jako muzyka dla pasjonatów i znawców. Podobnie jak wzmacniacze lampowe. Na rynku to sprzęt dla koneserów. Cholernie drogi.
    Jedyne, co mnie powstrzymuje przed powrotem do winylowych płyt, to brak czasu na ich słuchanie i kompletny brak miejsca w domu na ich trzymanie. Prędzej się zmieszczą kolejne 23 pary nowych butów mojej żony, niż jedna płyta

    Natomiast popieram @Conri będąc właśnie stałym użytkownikiem sprzętu Canona, co zresztą po raz kolejny udowadniam kupując R7, nad którym nie raz wydziwiałem, ale też dalej będę wydziwiał, jak mi da do tego kolejne powody, a tych jest i tak niemało.
    Dlaczego kupiłem kolejnego Canona, nad którym będę dalej wydziwiał, a nie sprzęt innej firmy, to jest w gruncie rzeczy moja prywatna sprawa z której nie muszę się tłumaczyć, jednakże powiem o co kaman: stale potrzebuję rezerwowego aparatu do tego samego obiektywu, więc wejście w inny system to kupno obiektywu i dwóch korpusów, a to trochę dla mnie zbyt wiele.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  5. #115
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    253

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    To teraz już nie uczą akwizytorów, że trzeba być uprzejmym, a nie obrażać potencjalnego klienta?
    Teraz akwizytorów zastąpili aktywiści, którzy kształcą się w social mediach, a najwyższym stopniem kwalifikacji jest zdolność * * * * * hmm... cokolwiek!

  6. #116
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 605

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Cytat Zamieszczone przez Shadow Zobacz posta
    Mówisz? Winyl do dziś jest i odtwarzanie muzyki z takich płyt postrzegane jest jako muzyka dla pasjonatów i znawców. Podobnie jak wzmacniacze lampowe. Na rynku to sprzęt dla koneserów. Cholernie drogi.
    Mowię. Mam wiele aparatów analogowych. Posiadam też płyty winylowe z muzyką poważną (rock itp mam na CD) i bardzo poważny sprzęt audio. Wzmacniacza lampowego nie mam, ale się nad tym zastanawiałem (to byłby trzeci mój wzmak stereo, amplitunera stereo nie liczę). Lampowe oczywiście potrafia być bardzo drogie, ale .. pojawiło się sporo tanich. Albo hybrydowe, są takie nawet poniżej 1 tys pln.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  7. #117
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Mowię. Mam wiele aparatów analogowych. Posiadam też płyty winylowe z muzyką poważną (rock itp mam na CD) i bardzo poważny sprzęt audio. Wzmacniacza lampowego nie mam, ale się nad tym zastanawiałem (to byłby trzeci mój wzmak stereo, amplitunera stereo nie liczę). Lampowe oczywiście potrafia być bardzo drogie, ale .. pojawiło się sporo tanich. Albo hybrydowe, są takie nawet poniżej 1 tys pln.
    no widzisz... nie będzie smartfon pluł nam w twarz. "Prawdziwe" aparaty wciąż będą gdzieś tam w jakiejś niszy sprzedażowej funkcjonowały.

  8. #118
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 417

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Wszystko wraca mniej więcej po 25 latach.

  9. #119
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 415

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Można też dołączyć do grupy rycerskiej rekonstruującej bitwę pod Grunwaldem. Albo ekstremalnie - warsztaty w Biskupinie lub dymarki w Górach Świętokrzyskich.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  10. #120

    Dołączył
    Aug 2023
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Sony A6700

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Jedyne, co mnie powstrzymuje przed powrotem do winylowych płyt, to brak czasu na ich słuchanie i kompletny brak miejsca w domu na ich trzymanie. Prędzej się zmieszczą kolejne 23 pary nowych butów mojej żony, niż jedna płyta

    Natomiast popieram @Conri będąc właśnie stałym użytkownikiem sprzętu Canona, co zresztą po raz kolejny udowadniam kupując R7, nad którym nie raz wydziwiałem, ale też dalej będę wydziwiał, jak mi da do tego kolejne powody, a tych jest i tak niemało.
    Dlaczego kupiłem kolejnego Canona, nad którym będę dalej wydziwiał, a nie sprzęt innej firmy, to jest w gruncie rzeczy moja prywatna sprawa z której nie muszę się tłumaczyć, jednakże powiem o co kaman: stale potrzebuję rezerwowego aparatu do tego samego obiektywu, więc wejście w inny system to kupno obiektywu i dwóch korpusów, a to trochę dla mnie zbyt wiele.
    Masz bardzo długi systemowy opis w podpisie, więc myślę, że jesteś świadomym użytkownikiem. Każdy powinien kierować się własnymi potrzebami, więc ja z pewnością nie zamierzam nikomu nic narzucać. Pozdrawiam

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •