Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Film, który zrobił na mnie duże wrażenie

  1. #31
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    720

    Domyślnie Odp: Film, który zrobił na mnie duże wrażenie

    Zapomniałem o tym wątku, a obejrzałem trochę filmów ostatnio, tam gdzie zrobił film spore wrażenie, to napiszę wyraźnie, ale jest też kilka ciekawych pozycji. Ja to ogólnie zawsze jak oglądam jakiś film, to łezka leci:

    1. Boże Narodzenie (Joyeux Noël) - ciekawie pokazane Boże Narodzenie na froncie pierwszej wojny światowej. Łezka się zakręciła kilka razy.

    2. Amerykański Zapaśnik - spoko film o chłopaku, który zostaje mistrzem w zapasach amerykańskich na poziomie szkolnym. Schemat typowy, czyli szkolny odrzutek, do tego imigrant zostaje bohaterem szkoły, ale ogląda się przyjemnie,

    3. The Northman (Wiking) - jak ktoś lubiał serial "Wikingowie" i ogólnie lubi trochę krwi w stylu zemsta za kogoś tam, to spoko film do obejrzenia.

    4. Chce się Żyć - i to jest film, który zrobił duże wrażenie. Uwielbiam generalnie filmy o jakiś osobach poszkodowanych przez los. Ten jest naprawdę świetny. Łzy lecą strumieniami.

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 143

    Domyślnie Odp: Film, który zrobił na mnie duże wrażenie

    obejrzałem trailery Superbowl
    nigdy nie byłem wielkim kinomanem, wielu dobrych znanych filmów nie widziałem, nie znam się na tym po prostu
    ale te trailery.. matko bosko, jakie to jest dno. One wszystkie wyglądają jak trailery gier a nie filmów, wszystko wygenerowane na GS albo przez AI, ja już na tą papkę CGI nie mogę patrzeć

    oglądam tego Twistersa, i co, mam wierzyć, że bohaterowie sobie biegną normalnie, a parotonowe auto za nimi zmiata wiatr?
    Madmax też wygląda jak CGI papka, ten poprzedni Madmax z Hardym działał bo był kręcony w terenie, teraz wszystko jest sztuczne
    wszyscy czekali na Dedpoola, gdzie jest Wolvie, i się kurna nie doczekali, bo go w trailerze nie ma

    jedyne co wygląda bardzo dobrze to Shogun i Diuna, cała reszta meh
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #33
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Film, który zrobił na mnie duże wrażenie

    Jak macie dwie godziny wolnego czasu i lubicie filmy naukowe (z pogranicza medycyny, duchowości i nauk technicznych), to polecam:


    Can Spirit be Measured?
    ... THE 1 FIELD - A Film by Tsipi Raz - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=ocD8fU3GoGk

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •