Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Zakup Rebel XT 350D w USA.

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    65

    Domyślnie

    Witajcie! Jestem tu calkiem nowy, ale ostatnio dosc intensywnie przegldam forum. Mam nadzieje ze sie zadomowie

    Wlasnie na dniach kupowalem C350D w B&H.

    Czemu oni?

    +Mieli OBA potrzebne mi elementy (C350D kit (black :P) + Sigma 70-300APO)
    +Przyjmowali platnosci kartami kredytowymi z Europy
    +Mogli bez problemu wyslac towar na adres w stanach (inny, niz adres karty, ktora placono)
    +Mieli swietny online customer service

    We wtorek rano zlozylem zamowienie. 20 min pozniej - telefon z banku z prosba o weryfikacje. W srode - info ze paczka wyszla. W miniony poniedzialek byla u znajomego na FL. Teraz czekam przebierajac nozkami az znajomy przywiezie moje cacka do Polski

    Zaplacilem 749.95$ za aparat, 199.00$ za Sigme i 15$ za przesylke UPSem na FL.

    Mam nadzieje ze znajomy zrealizuje "mail in rebate". Ale nawet jesli nie - coz, i tak jestem do przodu niz jakbym kupowal w Polsce ( w sklepie a nie "spadniety z ciezarowki :P"

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrSaint
    Masz racje, zalezy co kupujesz, zwroc uwage, ze ten drozszy sprzet rozni sie tylko taxem
    Generalnie ostatnio b&h (i wiele innych sklepow) czy to za sprawa canona czy sami z siebie stoi lepiej z cenami. Albo sklepy typu buydig/beachcamera zaczely stosowac nieco wyzsze marze...

    Za czasow 300D roznice byly sporo wieksze. Na kicie 300D mozna bylo oszczedzic 180 dolcow nie liczac taxu. Na kompaktach prawie 100 z taxem.

    Rozgladam sie teraz za
    5D - b&h 2899,95 + TAX buydig.com 2899,00
    Teraz i tak nie jest zle... Na 5D bedzie 244.82 dolce taxu do przodu, na 30D 50 dolcow na cenie i tax (114.38 )
    ...

  3. #13
    epso_nj
    Guest

    Domyślnie

    Witam .

    A co sadzicie o sklepie www.17photo.com maja tam Canona 5D w dobrej cenie + rabat to juz chyba super. Mam jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwe aby sprzet jakosciowo sie roznil miedzy soba w zaleznosci w jakim sklepie sie kupuje.

    Pozdrawiam.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    http://www.resellerratings.com/seller1755.html < Wychodzi na to ze to dobry sklep.

    Jakosciowo nie. Wkoncu wszystko robi canon i to pewnie w jednej fabryce. W niektorych podejzanie tanich sklepach z bardzo zlymi ocenami puszki sa czesto z drugiej reki (refurbrished), wiec moze sie trafic jakas wada (ff, bf, syf na matrycy, etc).
    ...

  5. #15
    epso_nj
    Guest

    Domyślnie

    Czy znacie sklep w USA gdzie mozna kupic 5D z obiektywem np. Canon EF 24-70mm f/2.8L albo Canon 24-105mm f/4L IS USM jako tzw. KIT jak w europie ( powinno byc taniej ? ).

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    24-70 2.8 raczej odpada. 24-105... mozliwe, ze takie kity sa. Ale z tego co na szybko przegladnalem w stanach w normalnych sklepach nie sa oferowane zadne. Predzej na e-bay'u u jakiegos sprzedawcy, ale takie skladane samodzielnie przez kogos kity sa raczej w celu naciagniecia jak oszczednosci (popularne zestawy 300/350D z kupa zlomu do kompletu). Watpie zeby byla jakas oszczednosc na kicie.
    ...

  7. #17
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    68

    Post

    http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home/

    polecam; korzystałam 2-krotnie, bez problemów i cenowo bardzo oki

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •