Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Canon EOS R100

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 021

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Jak kupuję samochód to najpierw czytam, jaką ma skrzynię biegów. A nie wsiadam po zakupie i krzyczę - "Ojej! Chciałem manualną a mam w automacie". Jak kupuję aparat fotograficzny to czytam. Np. czy ma uchylny ekran, czy nie. Nie podoba się brak uchylnego - nie kupuję. I po co to jojczenie, wiadomo głównie kogo, że stary, że wykastrowany, że... Nie podoba się - nie kupuj! Mógłbym użyć w tych emocjach bolda i czerwonej czcionki, ale być może złamałbym monopol autora wątku...

    Wielcy fotografowie jak Wy pewnie go nie kupią. Ja jestem cieniem Waszego geniuszu fotograficznego, ale też bym tego do ręki nie wziął. Ale kto zabroni innym? Canon (jako geniusz marketingu, co było nie raz wspomniane przez profesjonalistę) nie jest firmą charytatywną i wie, jak prowadzić biznes, co i kiedy wstawiać na rynek. Nie podoba ci się to "znawco" (w uszy można wstawić dowolny nick niezadowolonego), to zostań CEO Canona i zmień tę politykę, albo przestań jojczyć na forach, bo nikt z Canona tego nie przeczyta.

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    A w piździeeet idem do Nikona brak suuuf normalnie
    Jakoś pomóc w pakowaniu? Daj znać,jakby co...
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  2. #12
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Jak kupuję samochód to najpierw czytam, jaką ma skrzynię biegów. A nie wsiadam po zakupie i krzyczę - "Ojej! Chciałem manualną a mam w automacie". Jak kupuję aparat fotograficzny to czytam. Np. czy ma uchylny ekran, czy nie. Nie podoba się brak uchylnego - nie kupuję. I po co to jojczenie, wiadomo głównie kogo, że stary, że wykastrowany, że... Nie podoba się - nie kupuj! Mógłbym użyć w tych emocjach bolda i czerwonej czcionki, ale być może złamałbym monopol autora wątku...

    Wielcy fotografowie jak Wy pewnie go nie kupią. Ja jestem cieniem Waszego geniuszu fotograficznego, ale też bym tego do ręki nie wziął. Ale kto zabroni innym? Canon (jako geniusz marketingu, co było nie raz wspomniane przez profesjonalistę) nie jest firmą charytatywną i wie, jak prowadzić biznes, co i kiedy wstawiać na rynek. Nie podoba ci się to "znawco" (w uszy można wstawić dowolny nick niezadowolonego), to zostań CEO Canona i zmień tę politykę, albo przestań jojczyć na forach, bo nikt z Canona tego nie przeczyta.



    Jakoś pomóc w pakowaniu? Daj znać,jakby co...
    Nie no żartuję sobie Taka piękna premiera dziś, że się chce pouśmiechać i Tobie też proponuję

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Jak kupuję samochód to najpierw czytam, jaką ma skrzynię biegów. A nie wsiadam po zakupie i krzyczę - "Ojej! Chciałem manualną a mam w automacie". Jak kupuję aparat fotograficzny to czytam. Np. czy ma uchylny ekran, czy nie. Nie podoba się brak uchylnego - nie kupuję. I po co to jojczenie, wiadomo głównie kogo, że stary, że wykastrowany, że... Nie podoba się - nie kupuj! Mógłbym użyć w tych emocjach bolda i czerwonej czcionki, ale być może złamałbym monopol autora wątku...

    Wielcy fotografowie jak Wy pewnie go nie kupią. Ja jestem cieniem Waszego geniuszu fotograficznego, ale też bym tego do ręki nie wziął. Ale kto zabroni innym? Canon (jako geniusz marketingu, co było nie raz wspomniane przez profesjonalistę) nie jest firmą charytatywną i wie, jak prowadzić biznes, co i kiedy wstawiać na rynek. Nie podoba ci się to "znawco" (w uszy można wstawić dowolny nick niezadowolonego), to zostań CEO Canona i zmień tę politykę, albo przestań jojczyć na forach, bo nikt z Canona tego nie przeczyta.
    @Eberloth - ale można jeszcze cokolwiek pisać o nowych aparatach canona na forum C-B komentując ich wyposażenie pokładowe, czy Ty oficjalnie właśnie tego zabroniłeś?

    BTW - nie interesują mnie Twoje preferencje w dobieraniu wyposażenia pojazdów samochodowych przed zakupem oraz to, co czytasz, gdzie czytasz i kiedy czytasz. Jak chcesz się podzielić swoimi wyborami oraz preferencjami to załóż odrębny wątek bo ten jest o czymś zupełnie innym (podobno umiesz czytać).
    Ostatnio edytowane przez candar ; 24-05-2023 o 12:51
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 063

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Ok to powiedz dla kogo to jest aparat? Kto jest targetem ktory rzuci sie tlumnie i wykupi caly naklad zgodnie z marketingiem canona?
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Ok to powiedz dla kogo to jest aparat? Kto jest targetem ktory rzuci sie tlumnie i wykupi caly naklad zgodnie z marketingiem canona?
    Kto go kupi? Zakupowicze w marketach chociażby. Wystarczy znakomity marketing canona zachwalający R100 jako aparat dla każdego i do wszystkiego. Dodatkowo każdy sprzedawca jest punktowany za szybką sprzedaż tego typu sprzętu i będzie go wciskał każdej osobie pytającej o nowy aparat fotograficzny. No i clou programu - czyli sezon wakacyjny, gdzie zarzucą tymi wydmuszkami każde stoisko w każdym markecie i sukces oraz sprzedaż murowana!

    W zestawie z obiektywem RF-S 18–45 mm IS STM - EOS R100 ma kosztować 3429.99 zł i pojawi się na sklepowych półkach już w czerwcu 2023 r.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 24-05-2023 o 13:17
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 063

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Watpie ale moze sie uda
    Canon chyba zapomnial, ze ten segment tez zostaj zjedzony przez smartfony
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  7. #17

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Ok to powiedz dla kogo to jest aparat? Kto jest targetem ktory rzuci sie tlumnie i wykupi caly naklad zgodnie z marketingiem canona?
    Nieświadomy klient z klubu "Kupię lustrzankę (tfu bezlustro) i będę pro". Ten sam klient, który kupował niskopółkowe Rebele.

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Nieświadomy klient z klubu "Kupię lustrzankę (tfu bezlustro) i będę pro". Ten sam klient, który kupował niskopółkowe Rebele.
    p,paw
    Pisałem już na forum FB z gościem, który będzie polecał R100 w odpowiedzi na zapytania: "jaki nowy aparat kupić". Tak więc tzw. polecajek będzie od groma Później na C-B pojawią się zapytania: "jaki dobry i jasny obiektyw do niego kupić?" Czas start!
    Ostatnio edytowane przez candar ; 24-05-2023 o 13:24
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 021

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    ale można jeszcze cokolwiek pisać o nowych aparatach canona na forum C-B komentując ich wyposażenie pokładowe, czy Ty oficjalnie właśnie tego zabroniłeś?

    BTW - nie interesują mnie Twoje preferencje w dobieraniu wyposażenia pojazdów samochodowych przed zakupem oraz to, co czytasz, gdzie czytasz i kiedy czytasz. Jak chcesz się podzielić swoimi wyborami oraz preferencjami to załóż odrębny wątek bo ten jest o czymś zupełnie innym (podobno umiesz czytać).
    Nie wiem czy można. Pytaj administrację w PM. Podobno umiesz pisać.

    Mnie też nie interesuje co ci się podoba w Canonie co nie. Założyłeś kolejny wątek "z d...y" to się teraz broń jako ojciec-założyciel przed wpisami jak moje.

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Ok to powiedz dla kogo to jest aparat? Kto jest targetem ktory rzuci sie tlumnie i wykupi caly naklad zgodnie z marketingiem canona?
    Ani Ty ani ja. I...? Ale Canon się zapewne załamie z powodu negatywnych komentarzy na CB bo tej premierze...
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS R100 (wykastrowany M50)

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Mnie też nie interesuje co ci się podoba w Canonie co nie. Założyłeś kolejny wątek "z d...y" to się teraz broń jako ojciec-założyciel przed wpisami jak moje.
    To po co się odzywasz tym wątku jeśli Cię nie interesuje co się komu podoba? A Twoje wpisy chyba wiesz gdzie mam i jak głęboko?
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •