Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Canon Lens EF 600mm 1:4 L

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    31

    Domyślnie Canon Lens EF 600mm 1:4 L

    Mam taki obiektyw i problem, czy ktoś z forumowiczów zimuje się naprawa obiektywów, czy tylko zostaje mi serwis, jeśli tak to który byście polecali, chodziło by mi najpierw o wycenę naprawy.

  2. #2
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Canon Lens EF 600mm 1:4 L

    To jest wersja pierwsza z IS czy jakaś jeszcze starsza wersja bez IS? Pytam z ciekawości bowiem Canon już od jakiegoś czasu nie gwarantuje dostępności do nowych oryginalnych części zamiennych do starszych modeli szkieł i korpusów Canona; ja w zeszłym roku pytałem o: 400/2.8 L IS wersja I oraz 500/4 L IS wersja I. To samo dotyczy aparatów, np. 1DS mark III, 1D mark III i 5D mark I; no chyba że akurat będą jeszcze mieli w starych zapasach potrzebną część. Ja z zadowoleniem korzystałem w Warszawie z usług serwisu Canon oraz z usług pana W. Bykowskiego - https://naprawafoto.pl/.
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Canon Lens EF 600mm 1:4 L

    Dziękuję za odpowiedź, wyśle i zobaczymy co powiedzą. Po prostu pożyczyłem ten obiektyw dwa lata temu i po oddaniu nie sprawdziłem, teraz chciałem go użyć i nie ostrzy ani na ręcznym ani na AF. Nie wiem czy on coś zrobił czy sam się popsuł.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •