Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Mikrofon do R6 mark II z nowy złączem

  1. #11

    Domyślnie Odp: Mikrofon do R6 mark II z nowy złączem

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Sony od lat ma ten interfejs a urządzeń z nim współpracujących zaledwie kilka. Z niezależnych producentów chyba nikt nie produkuje niczego kompatybilnego. W przypadku Canona zapewne będzie podobnie. Pytanie jak działa to złącze w stopce Canona. W Sony omija wewnętrzne układy audio, dodając nowe funkcjonalności i poprawiając jakość dźwięku.
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4256ae1018.jpg
    No i wytłumaczyłeś jak to działa, a nie jaki ma to związek z tematem. No bo co z tego wynika, że Sony ma ten patent od dawna.
    Ostatnio edytowane przez Mohinder ; 19-04-2023 o 21:06
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Mikrofon do R6 mark II z nowy złączem

    Cytat Zamieszczone przez Grzery Zobacz posta
    Dzięki za info,

    Cena jak dla mnie zaporowa.
    Cena jest zaporowa. Za to można kupić dobry rejestrator z bardzo przyzwoitymi mikrofonami na pokładzie albo bardzo przyzwoity mikrofon na kabel.
    Chyba że to dźwiękowo cud miód malina .....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •