Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Tani LAB w Krakowie.. (odbitki 40x60)

  1. #1
    Bywalec Awatar SenK
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Oświęcim / Kraków
    Wiek
    38
    Posty
    239

    Domyślnie Tani LAB w Krakowie.. (odbitki 40x60)

    Gdzie w Krakowie jest jakiś tani LAB, który zrobi odbitki 40x60..

    Wiem, że jest duzo labów i nie będe skakał po każdym.. Chodzi głównie o odbitki 40 x 60 więc ktoś może wie.

    Z góry dzieki za info.

  2. #2
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    49
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SenK
    Gdzie w Krakowie jest jakiś tani LAB, który zrobi odbitki 40x60..

    Wiem, że jest duzo labów i nie będe skakał po każdym.. Chodzi głównie o odbitki 40 x 60 więc ktoś może wie.

    Z góry dzieki za info.
    Może to nie jest tanio, ale bardzo duże formaty robi teraz FotoNet w Tychach (www.fotonet.tychy.pl). Świecą odbitki na maszynie Durst Theta 76 - oglądałem dzisiaj fotę 50x70 i wyrwała mnie z butów (a to była fota zrobiona 6Mpix'owym aparatem).
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  3. #3
    Bywalec Awatar SenK
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Oświęcim / Kraków
    Wiek
    38
    Posty
    239

    Domyślnie

    Hm.. 40zł
    Ja jak narazie minimalnie znalazłem.. 41zł w domu turysty w krk..
    Nie musi byc w sumie krk, tychy czy bielsko tez przejdzie.

    A link do tego w tychch to: www.fotonet.info

    Dzięki za info bundy.

  4. #4
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    49
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SenK
    Hm.. 40zł

    A link do tego w tychch to: www.fotonet.info

    Dzięki za info bundy.
    Oops..walnąłem się w url'u - miało być fotonet.tychy.pl ale oczywiście www.fotonet.info też przechodzi :-)

    Co do przesłania fot, to nie musisz się martwić - przesyłają świetnie zabezpieczone w sztywnej kartonowej tubie. Jak będziesz robił coś na tej maszynie to poproś ich mailem o przesłanie profilu Dursta i konwertuj foty przed wysłaniem do tego właśnie profilu.
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Jak tanio to Copymark na Piłsudskiego. Zrobisz to za około 20PLN. Problem jest taki, że mają problem z niebieskim, jeśli jest go za dużo na zdjęciu.
    Jest jeszcze taniej na rogu karmelickiej i alei, ale tam nie polecam - mają bardzo kiepski papier i pozapychane głowice.

    Nieco drożej (chyba 28PLN), ale znośnie, a lepiej jakościowo jest w Centrum Druku na Czarnowiejskiej. Niestety ostatnio jak tam robiłem zdjęcia na wystawę również mieli jakiś problem z dyszami (więc lepiej spytać, czy to usunęli) oraz mają kłopoty z intensywną czernią.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  6. #6
    Bywalec Awatar SenK
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Oświęcim / Kraków
    Wiek
    38
    Posty
    239

    Domyślnie

    bundy jak cos to i tak bym podjechal do Tych. Z Oświęcimia nie jests daleko.

    Kubaman wielkie dzięki
    Zobaczę do tego Copymarka i do Centrum druku.. ale pierwsze im dam jedną fotke jakąś gdzie dużo szcegółó jest i zobaczę sobie jak sobie poradzą..

    Muszę zrobić ok 15 zdjęć.. więc jest różnica czy za 20zł czy za 40.

    Jeszcze raz dzieki za info.

  7. #7
    Tytusdezoo
    Guest

    Domyślnie

    Sprobuj FOTO AS na Podwalu.http://www.fotoas.pl/Chyba nie robia 40x60 ale mozesz sprawdzic osobiscie.W cenniku maja max 30x40.Jakosciowo nie mialem nigdy zastrzezen tak do analoga sprzed 10 i wiecej lat jak i teraz do cyfry.Chyba ze cos sie teraz zmienilo?Moze ktos z Krakowa ma jekies nowe doswiadczenia?

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    odbitek 60x40 nie zrobisz na powiększalniku, to po prostu musi być wydruk z profesjonalnego skanera. To co proponujesz to maksylmalny standart formatu dla naświetlania. Zupełnie inna historia.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  9. #9
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    49
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    Jak tanio to Copymark na Piłsudskiego. Zrobisz to za około 20PLN. Problem jest taki, że mają problem z niebieskim, jeśli jest go za dużo na zdjęciu.
    Jest jeszcze taniej na rogu karmelickiej i alei, ale tam nie polecam - mają bardzo kiepski papier i pozapychane głowice.
    No tak, ale to są wydruki a ja polecam naświetlenie odbitek na normalnym papierze fotograficznym. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to jest orgromna różnica - foty naświetlane są po prostu lepsze (ale to oczywiście moje skromne i subiektywne zdanie). Widziałem odbitki z Durst Theta 76 i jestem cały czas w szoku :-) Dla mnie rewelacja! Cena może nie jest zbyt niska, ale w końcu prac w formatach 50x70 i większych nie robi się na codzień.
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  10. #10
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    49
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    odbitek 60x40 nie zrobisz na powiększalniku, to po prostu musi być wydruk z profesjonalnego skanera. To co proponujesz to maksylmalny standart formatu dla naświetlania. Zupełnie inna historia.
    Eee...tam :-) Na powiększalniku cyfrowym DeVere można robić większe formaty, a maszyna Dursta naświetla do formatu 75x100 :-)
    Hmmm... a z tym drukowaniem ze skanera, to o co chodzi? ;-)
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •