Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: uszkodzenie 350D ?

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Warszawa, Lublin
    Wiek
    51
    Posty
    16

    Domyślnie uszkodzenie 350D ?

    Ostatnio robiłem zdjęcia na komunii 350D + 70-200 f4 L USM, 17-85 /f4-5.6 IS USM + 430 EX (tryb M ustawienia na światło zastane -1EV + dopalenie lampą) dość często zmieniałem czas ekspozycji ponieważ kościół był bardzo nierówno oświetlony. Gdzieś po 30 minutach nagle aparat a właściwie pokrętełko (to od zmiany parametrów ekspozycji) zaczęło dziwnie działać to znaczy nie ważne, w którą stronę kręciłem to zawsze parametry buły zwiększane (?!?!?) co ciekawe takie samo pokrętełko na gripie działało prawidłowo. Po wyjęciu baterii i resecie sprzętu (chyba po tym) wszystko wróciło do normy. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim ?????

    Pozdrawiam PR
    Logar4; Canon 5DmII trochę szkła i innych rupieci .

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Niemcy
    Wiek
    49
    Posty
    176

    Domyślnie

    Problem wystepuje czasami w kombinacji 350D + Grip. Pomaga wylaczenie elementow sterujacych na grypie.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Warszawa, Lublin
    Wiek
    51
    Posty
    16

    Domyślnie

    Dzięki, fajnie wiedzieć że nie tylko mi się przytrafiło, troszkę mi się lżej zrobiło ;o) już myślałem że będę musiał walczyć z Żytnią ;((
    Logar4; Canon 5DmII trochę szkła i innych rupieci .

  4. #4
    Początki nałogu Awatar satriani
    Dołączył
    Aug 2004
    Wiek
    45
    Posty
    443

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RadiB
    Problem wystepuje czasami w kombinacji 350D + Grip. Pomaga wylaczenie elementow sterujacych na grypie.
    Potwierdzam, u mnie kilka razy pokrętło w ogóle nie działało ani w jedną ani w drugą stronę. Pokręciłem kółkiem nastaw na gripie i aparat się odblokował.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •