Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Wątek: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    miał być R10, ale po powrocie z Islandii kolega użyczył mi ujęcia z drona do mojej komplikacji i zgadnijcie co mi teraz chodzi po głowie :P
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #2

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 285

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    miał być R10, ale po powrocie z Islandii kolega użyczył mi ujęcia z drona do mojej komplikacji i zgadnijcie co mi teraz chodzi po głowie :P
    Motolotnia?
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  4. #4
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    ..ale po powrocie z Islandii kolega użyczył mi ujęcia z drona do mojej komplikacji i zgadnijcie co mi teraz chodzi po głowie :P
    Śmigłowiec?
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    panowie dowcip się wam ostatnio wyostrzył
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  6. #6
    Bywalec Awatar Marek Kowal
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    58
    Posty
    164

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    "dronowanie" od kilku lat mocno mnie jara, fakt, że bardziej jako video, ale i fotki są fajne.
    Inna perspektywa robi robotę, ... tylko te przepisy ograniczające studzą zapał.

    pozdr,MK.

  7. #7
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    734

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Niestety przepisy są mocno upierdliwe i to w większości tam gdzie by się chciało fajne ujęcia porobić to się nie da albo trzeba ryzykować.
    @cauchy jak już miałem zamówionego R7, już praktycznie po niego jechałem bo czekał na odbiór w sklepie ale wszedłem jednak do innego sklepu i o jaki to był genialny pomysł Mini 3 Pro zabierzesz wszędzie, jest malutki a może bardzo dużo jedynie trzeba uważać na mocniejszy wiatr.

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Niestety przepisy są mocno upierdliwe i to w większości tam gdzie by się chciało fajne ujęcia porobić to się nie da albo trzeba ryzykować.
    @cauchy jak już miałem zamówionego R7, już praktycznie po niego jechałem bo czekał na odbiór w sklepie ale wszedłem jednak do innego sklepu i o jaki to był genialny pomysł Mini 3 Pro zabierzesz wszędzie, jest malutki a może bardzo dużo jedynie trzeba uważać na mocniejszy wiatr.
    na mocniejszy wiatr, a właściwie na zmienny wiatr trzeba uważać, fly more combo z ubezpieczeniem (DJI ubezpiecza) ubezpieczenie działa bo przetestowaliśmy z młodym - trzeba mieć szczątki drona więc jak go nie odzyskasz to oczywiście nie dostaniesz nowego, jak masz szczątki to dostajesz nowy
    EOS 3, 5D, R5

  9. #9
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    734

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Wiem bo sam posiadam takie ubezpieczenie i już raz mi dron będąc w Słowenii wleciał na drzewo :P Skubany jednak jest na tyle mocny, że spadł i złamał się tylko częściowo gimbal oraz delikatnie obudowa się poobijała ale dron nadal działa i lata Zgłoszę wymianę później bo kto wie gdzie jeszcze przypierd...e

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    winsho a to dopiero co kupiłeś? właśnie mini 3 mi chodzi po głowie, bo na razie tylko on 4k/60. Nie wiem tylko czy ze screenem czy bez (podpinać ajfona). Te ograniczenia to głównie obszary lotnisk i parki narodowe.

    mam dylemat, bo czekają mnie kolejne wyprawy w bardzo widowiskowe miejsca, a choćby wideowanie śledzącego obiektu, np. siebie jak jadę na rowerze w Pieninach, a R10 był w zamyśle tylko do wildlife, z którym jak cię mogę da się żyć z R6

    ech.. kolejny gadżet, ale nigdy gadżety nie są celami samymi w sobie, dla mnie to środki do celu
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •