Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 78

Wątek: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

  1. #61
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Hm, o to chyba o tym nie pomyślałem, bo byłem świadomy granicy 250g - a jest jeszcze jakaś kolejna, która dotyka Pro 3?

    P,paw
    Niestety waga to największa wada tego drona bo wzrosła względem modelu Mavic 3 do poziomu ponad 900 gram (bodajże 3 Pro waży 960 gram) a to już go klasyfikuje w zupełnie innej kategorii (C2, A2). CO się z tym wiąże? ano szereg problemów i niepotrzebnych formalności...zapomnij, że nim legalnie bez tony dokumentów polecisz w mieście.

  2. #62

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Niestety waga to największa wada tego drona bo wzrosła względem modelu Mavic 3 do poziomu ponad 900 gram (bodajże 3 Pro waży 960 gram) a to już go klasyfikuje w zupełnie innej kategorii (C2, A2). CO się z tym wiąże? ano szereg problemów i niepotrzebnych formalności...zapomnij, że nim legalnie bez tony dokumentów polecisz w mieście.
    O kurczę widzisz, to nie zdawałem sobie sprawy z tego że granica C2, A2 jest na 900g... No to rączej nie ma opcji...

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  3. #63
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    O kurczę widzisz, to nie zdawałem sobie sprawy z tego że granica C2, A2 jest na 900g... No to rączej nie ma opcji...

    p,paw
    Też się nad nim zastanawiałem ale bez sensu w przypadku niekomercyjnego użytkowania. Mini 3 Pro starczy bądź jak chcesz lepiej zwykły Mavic 3 i masz po problemie.

  4. #64

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Też się nad nim zastanawiałem ale bez sensu w przypadku niekomercyjnego użytkowania. Mini 3 Pro starczy bądź jak chcesz lepiej zwykły Mavic 3 i masz po problemie.
    Gadałem właśnie z kumplem z roboty - on ma Mavica IR - 950g. Ma C2/A2 - mówi że to jest proste do zdania i w sumie to nie ma jakieś większych problemów z lataniem (oczywiście nie w Wawie)...

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  5. #65
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 079

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    wszystko jest dla ludzi, Maviki Pro też ludzie kupują i latają, to nie jest tak, że się nie da
    pytanie jak bardzo Ci zależy
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  6. #66
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    769

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Gadałem właśnie z kumplem z roboty - on ma Mavica IR - 950g. Ma C2/A2 - mówi że to jest proste do zdania i w sumie to nie ma jakieś większych problemów z lataniem (oczywiście nie w Wawie)...

    p,paw
    Proste nie do końca i nie zawsze dostajesz zgodę no chyba, że chcesz latać na "przypał" co też jakby nie jest złe

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    wszystko jest dla ludzi, Maviki Pro też ludzie kupują i latają, to nie jest tak, że się nie da
    pytanie jak bardzo Ci zależy
    Tak ale Mavic 3 Pro już niestety waży nieco za dużo i chcąc legalnie latać właśnie na tym poziomie zaczynają się problemy. Owszem można wyjąc drona, zrobić check ina i mieć wye...ne

  7. #67
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 408

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    Tabelka

  8. #68
    Bywalec Awatar Marek Kowal
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    58
    Posty
    165

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    Paweł, mz wystarczy Ci mini 3 pro lub Air 2S lepszy do foto.
    Sam mam od 2 lat mini 2 i jak na razie nie czuje potrzeby zmiany.
    Dronem głównie filmuje i to tylko w FHD, zdjęcia przy dobrym świetle są na poziomie kompaktu.
    Latając bez czujników i trybów autonomicznych, przynajmniej nauczyłem się trochę latać.

    ps: rozwaliłem "tylko" jednego, w razie zakupu "care" jest niezbędny.

    pozdr,MK.

  9. #69

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    Cytat Zamieszczone przez Marek Kowal Zobacz posta
    Paweł, mz wystarczy Ci mini 3 pro lub Air 2S lepszy do foto.
    Sam mam od 2 lat mini 2 i jak na razie nie czuje potrzeby zmiany.
    Dronem głównie filmuje i to tylko w FHD, zdjęcia przy dobrym świetle są na poziomie kompaktu.
    Latając bez czujników i trybów autonomicznych, przynajmniej nauczyłem się trochę latać.

    ps: rozwaliłem "tylko" jednego, w razie zakupu "care" jest niezbędny.

    pozdr,MK.
    No to muszę pomyśleć. Przestałem trochę to śledzić, miałem pierwszego Air'a i to co oferował w zakresie foto niestety nie spełniało moich oczekiwań co do jakości.

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  10. #70
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 079

    Domyślnie Odp: Drony - fotografowanie (i filmowanie)

    kto może niech rusza zad na jakiś pagórkowaty teren wiejski rok temu pamiętam też między Lublinem a Kazimierzem było przepigmej poniżej kawałek za Maczugą Herkulesa, screen z 4k
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2023-05-20_21-09-40.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	2,01 MB
ID:	12807
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •