Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Kto w co gra?

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 305

    Domyślnie Odp: Kto w co gra?

    Ale fajny temat. Byłem i jestem fanem gier FPS. Ostatnio (czyli 2 miesiące temu) znalazłem instalkę Duke Nukem 3d na windę i przeszedłem całą na poziomie Come Get Some. Rewelacyjna zabawa po dwudziestu paru latach. Przypomniało mi się jak z synem tłukliśmy się w Deathmatchach.
    Teraz szukam jakiejś fajnej wersji Quake'a. I w swoim archiwum płytowym znalazłem Half Life'a.
    Ostatnio edytowane przez Leon007 ; 23-01-2023 o 09:19
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  2. #12
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 656

    Domyślnie Odp: Kto w co gra?

    Jeśli chodzi o gry obecnych czasów to grywam w CS:GO oraz Digital Combat Simulator. Czasami z synem w Fortnite mi się zdarzało.
    Jednak to co lubię najbardziej to stare gry arcade z czasów mojego dzieciństwa, mam trochę emulatorów i czasami sobie lubię pograć w takie starocie.

  3. #13

    Domyślnie Odp: Kto w co gra?

    Regularnie zachrzaniam we wszystkie możliwe przygodówki.
    Teraz znowu przechodzę remake The Last Of Us Part I na PS5 (po remasteringu na PS5 jest to zapewne najlepsza przygodówka jaka kiedykolwiek powstała w historii).

    Oczywiście Uncharted czy tam wszystkie Lary Croft przegrane po kilka razy - wszystkie "części".
    W kolejce czeka kolejna cześć God Of War.

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  4. #14
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Settlers 2 Gold. Wracam co jakiś czas. A z racji tego iż byłem beta testerem to czasem ze 2 razy do roku też odpalę powkurzać zawodowców w World of Tanks

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Kto w co gra?

    Rocznik 80, początki to C64, Amiga, 486.

    Od 10 lat gram w War Thundera, wcześniej 4 lata World of Warcraft. Ostatnio dopełniam Minecraftem z synem, dla relaksu Wiedzmin 3 z RT.

    W tamtym roku kupilem dzieciom Nintendo Wii i Wii U. Fajna sprawa, ponieważ na Wii można odpalać gry z gamecuba czyli czasy PSX'a ofc z niebo lepszą grafiką.

    Posiadam jeszcze P3 z Voodoo2 12MB w SLI i SB 64 gold lub AWE 32.

    Szkoda tylko, że czasu na to wszystko brak...

  6. #16
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Kto w co gra?

    Ja akurat w gry nie gram, nigdy mnie nie kręciły specjalnie, ale Twoje pytanie jest… Jakby to powiedzieć… trochę od czapy.

    Jeśli nie rozumiesz dlaczego, porównaj cenę dowolnej gry (choćby najdroższej) z kosztami samych tylko biletów lotniczych do Ameryki Południowej, a może załapiesz, dlaczego niektórzy grają w gry, a nie jeżdżą do Patagonii :-)
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  7. #17

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Ja gram codziennie. Lichess.
    Super. Ja podobnie tylko, że chess.com od czasu do czasu.

  8. #18

    Domyślnie Odp: Kto w co gra?

    Cytat Zamieszczone przez janhalb Zobacz posta
    Ja akurat w gry nie gram, nigdy mnie nie kręciły specjalnie, ale Twoje pytanie jest… Jakby to powiedzieć… trochę od czapy.

    Jeśli nie rozumiesz dlaczego, porównaj cenę dowolnej gry (choćby najdroższej) z kosztami samych tylko biletów lotniczych do Ameryki Południowej, a może załapiesz, dlaczego niektórzy grają w gry, a nie jeżdżą do Patagonii :-)
    No więc właśnie ja po tych fotkach zapaliłem się na tą Patagonie i bardzo szybko dostałem kubeł zimnej wody na łeb. Znalazłem sobie jakaś fajną 10-osobową wycieczkę (sorry, pod namiot nie pojadę) - no i cena mnie prawie, że złożyła, po czym okazało się że tam nie ma jeszcze wliczonych biletów przez ocean...

    Na wiele mnie stać, ale porównywanie takiego wypadku z gierką to nieco bym powiedział nie na miejscu ;-)

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 046

    Domyślnie Odp: Kto w co gra?

    Ta Patagonia to tylko pretekst do rozmowy o wykorzystaniu czasu wolnego, a nie o tym ile co kosztuje mi po ilus godzinach przed kompem po prostu szkoda czasu i oczu na gry, zreszta to kompletnie nie moja rozrywka. W Nepalu dwa tygodnie byłem calkowicie offline. Swoja droga na Pata wydalem 14k, z czego 8.7 zajely bilety, ktore teraz kosztuja 200% tego co przed zarazą, zeby dac niejaki obraz… Stany byly znacznie droższe.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  10. #20

    Domyślnie Odp: Kto w co gra?

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Ta Patagonia to tylko pretekst do rozmowy o wykorzystaniu czasu wolnego, a nie o tym ile co kosztuje mi po ilus godzinach przed kompem po prostu szkoda czasu i oczu na gry, zreszta to kompletnie nie moja rozrywka. W Nepalu dwa tygodnie byłem calkowicie offline. Swoja droga na Pata wydalem 14k, z czego 8.7 zajely bilety, ktore teraz kosztuja 200% tego co przed zarazą, zeby dac niejaki obraz… Stany byly znacznie droższe.
    No to mega tanio Ci wyszło. Z tego co patrzyłem, na porządną wycieczkę (taką w małym gronie z celem porządnego zwiedzania) trzeba wydać pod 16k plus bilety i jeszcze sporo wydatków dodatkowych.

    Ja gram tylko na konsoli (bo gra ma PC to w/g mnie pomyłka). Traktuję to jako jeden z wielu odstresowywaczy, a że gier, które mi się podobają wychodzi 2-3 rocznie, to też nie przesadzał bym z tym poświęcaniem czasu na gry.

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •