Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: "Kwestia wyboru" - story na fejsbuku

  1. #1
    Bywalec Awatar KEEK
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie "Kwestia wyboru" - story na fejsbuku

    Ludzie drodzy, będę spamował, więc jeśli ktoś jest uczulony proszę nie czytać. Święta idą, nie muszę lepić pierogów i mam trochę czasu. Zacząłem więc zabawę w pisanie fotograficznego opowiadania z gatunku SF. Rzecz zupełnie niebiznesowa i niezarobkowa - czysta zabawa. Ze względów technicznych, najłatwiej do opanowania jest na fejsie, więc jeśli ktoś nie ma tam konta - czy są tacy jeszcze na świecie? - szczerze przepraszam. Wymyślam historię i proszę o wybór w kwestii dalszej części. Nie sprzedaję garnków, nie wciskam fotowoltaiki; nie reklamuję żadnego sklepu foto ani warsztatów z fotografii ślubnej. Jeśli ktoś ma ochotę się pobawić to zapraszam na konto w linku - nie umiem na tym pieprzonym fejsie wyodrębnić bezpośrednich linków. Opowiadanie nazywa się “KWESTIA WYBORU”, wczoraj wrzuciłem drugą część, która jest przypięta na górze, ale po pierwszą trzeba by poskrolować do dołu. Nie zjebcie mnie w komentach, to tylko okołofotograficzna, eksperymentalna zabawa żeby odsapnąć trochę od rozmów o sprzęcie i oglądania zdjęć: LINK
    Ostatnio edytowane przez KEEK ; 22-12-2022 o 11:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •