Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 481

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    R6 za 15taka to byla pomylka, jesli ma on zastapic jedynke to powinien byc w zblizonej cenie, a nie 40% wyzszej.

    Ze szklami mogliby zrobic podobnie…
    Cena wejściowa R6 i R6II jest taka sama (2499 USD).

    Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Coś szybko zaczęli z promocjami na nowy model...na razie bardzo skromnie ale czekam na jakieś -2000 zł to pomyślę nad zmianą.
    Może mają małe stany magazynowe R6
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    681

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Polityka cenowa obiektywów RF strasznie zniechęca takich "pro-amatorów", albo hobbystów, którzy nie zarabiają na zdjęciach. Ufam, że z czasem wprowadzą coś w normalnych cenach (z wyjątkiem tych stałek, bo bodajże 50 i 85 są w całkiem spoko cenach)

  4. #14
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    Polityka cenowa obiektywów RF strasznie zniechęca takich "pro-amatorów", albo hobbystów, którzy nie zarabiają na zdjęciach. Ufam, że z czasem wprowadzą coś w normalnych cenach (z wyjątkiem tych stałek, bo bodajże 50 i 85 są w całkiem spoko cenach)
    16, 24, 35, 50 i 85 sa wedlug mnie w spoko cenach - przystepnych dla amatora. RF L rzeczywiscie tanie nie jest, ale co w dzisiejszych czasach jest tanie?
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  5. #15
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    681

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Te stałki owszem - normalne ceny, ale RF L są cholernie drogie, aż do przesady względem tego co oferują vs odpowiedniki EF. Ciekawe jak będzie wyglądać przyszłość za te klka lat używanych obiektywów RF. Albo mało się ich sprzedaje i będą trzymać cenę, albo polecą na łeb na szyję i będą w normalnych cenach. Chociaż pewnie to pierwsze.

  6. #16
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Jak na raze to na leb na szyje leca cen uzywanych aparatow z mocowaniem EF obiektywy predzej czy pozniej czeka to samo.
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 048

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Efy mnie juz prawie zupelnie nie interesią. Zwlaszcza ef 70-200 vs rf. Może ew ktoras z dalekich stałek…
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  8. #18
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    681

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    #Cauchy - kto bogatemu zabroni? bo tak serio mówiąc - gdybym był bogatym hobbystą, to też nie interesowałaby mnie cena za obiektyw RF. Po prostu kliknąłbym "kup teraz", natomiast jest spora część hobbystów, którzy nie zarabiają jakoś bardzo dużo i już na R ciężko wyłożyć kasę, a co dopiero na obiektywy RF L. Dla zwykłego zjadacza chleba klasy niskiej-średniej powiedzmy, to nawet 3000zł za obiektyw używany, to dużo i trzeba poważnie rozważyć zakup, a te RFy to zdaje się 10000zł+ czy tam z 8000zł+, jakoś tak mi się rzuciło czasami w oczy, nie przyglądałem się specjalnie.

    #Hubert - no ciekawe, bo 5D mk4 używane są cholernie drogie (względem np Rki jako nowej). Tak samo widzę wysokie ceny za 6d mk2. Te ceny mocno sugerują zmianę na bezlustra, bo po co kupować znacznie droższe lusterkowce? Puryści?

  9. #19
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Cytat Zamieszczone przez Hubert Multana Zobacz posta
    Jak na raze to na leb na szyje leca cen uzywanych aparatow z mocowaniem EF obiektywy predzej czy pozniej czeka to samo.
    Nie spodziewałbym się jakichś wielkich przecen EFów ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 048

    Domyślnie Odp: Canon R6 markII z rabatem 500 zl + karta pamieci Sandisk Extreme 128GB + raty 0%

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Cena wejściowa R6 i R6II jest taka sama (2499 USD).
    Serio?
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •