Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2022
    Miasto
    Dublin
    Posty
    4

    Domyślnie UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    Witam

    Kiedys czlowiek biegal po lasach pozniej przerwa 10 lat ....... szkla lezaly i wrocilem do canona choc sony kusilo bardzo .

    Pare sztrzalow z Niedzieli bez akredytacji bez spiny zeby miec kazdego.
    Ci najwieksi przelecieli mi przed nosem i ich nie zlapalem.
    Slonce w obiektyw nisko, ludzia z aparatami i komorkami wisza na barierkach w kadrze non stop , oj zapomnialem jak moze byc wesolo.Sprzet pomaga ale sam nie robi zdjec i niektore rzeczy sie zapomina a sztucki trzeba sobie przyponiec ostatnie moje body canona to bylo z 2010 i duzoo sie zmienilo jak dla mnie.

    Zawody all in 1 moj pierwszy wypad po 10 latach przerwy w hobby.

    Mlodziki , juniorzy , krajowe mistrzostwa i swiatowa kadra - tu bylo widac roznice i technike jazdy. Szli jak konie doslownie - na polu piachu szczegolnie.

    link do imprezy naszosie.pl

    1. bylo ale byl limit - ot widoczek

    2. Mlodzi walczyli dzielnie


    3.


    4.


    5.


    6. reszta tez ...


    7.


    8.


    9.


    10.


    11.


    12. wygrac z soba to chyba najwieksze wyzwanie ...


    13.


    14.


    15.





    Polecam kazdemu bo temat ciekawy jak macie okazje smialo walic na zawody ..... i cwiczyc ...... cwiczyc...


    szkla uzyte

    15-30 tamron / 50 mm sigma / 85mm canon / 70-700mm canon / 24-105mm canon /


    pozdrawiam.D

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    667

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    Fajne strzały. Super warunki do focenia, bo słoneczko było i fajne światło ogólnie, no i oczywiście dużo się dzieje na takich zawodach. Osobiście fotografowałem kilka razy biegi (pół maratony, maratony itp), ale w biegach nie dzieje się za dużo, nie ma upadków itp, więc zdjęcia takie bardziej jako "zarejestrowanie", że odbyły się takie i takie zawody niż jakaś sztuka. Choć niekiedy coś tam fajnego się trafi.

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2022
    Miasto
    Dublin
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    sie ma
    dzieki za komentarz ...
    a ja myslalem ze w rowerach malo sie dzieje ....
    Biegi hmm sam nie wiem jak by to ugrysc..... widoki / walka ze soba / portetowo cierpienie i lzy . Nigdy nie robilem ale lekko by nie bylo.
    Duzo stracilem dobrych strzalow bo nie umialem obslugiwac aparatu wiedzialem co chcialem zrobic ale ustawic mialem problemy . Moze next time
    Wiem ze musze poszukac moich starych EF skiel RF troche przesadzaja z cenami.... hobby dla bogaczy sie robi jak chcesz dobre szkla z RF mocowaniem.
    Ostatnio edytowane przez dzygit ; 17-12-2022 o 13:14
    pare sloikow i 2 puszki oraz lenistwo....

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    CX to chyba jedyna dyscyplina rowerowa, której nie pojmuję i nie trawię
    ot taki sport, że się biega z rowerem po piachu i ląduje ryjem w błocie
    do tego sprzęt zużywa się szybciej niż jakikolwiek MTB
    ale temat zacny dla foto
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  5. #5
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    734

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    CX to chyba jedyna dyscyplina rowerowa, której nie pojmuję i nie trawię
    ot taki sport, że się biega z rowerem po piachu i ląduje ryjem w błocie
    do tego sprzęt zużywa się szybciej niż jakikolwiek MTB
    ale temat zacny dla foto
    Oj mylisz się i to bardzo. Ja przez ponad 7 lat się ścigałem na szosie i na mtb ale przełaj to jest jest mega fajna dyscyplina sportu, łączy dwa światy i dodaje błotko oraz często mróz

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    Czyli wszystko to czego nienawidze w rowerach i na dodatek bez amorków
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 284

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Czyli wszystko to czego nienawidze w rowerach i na dodatek bez amorków
    Nie jesteś sam
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    W 2016 gdy szukalem swojego pierwszego roweru szosowego lub ala szosowego zwrocilem uwage na te CX bo byly takie jak chcialem - lekkie bez wmorka, ale zeby dalo jeszcze rade po lesie. Tylko ze nikt ze sprzedwcow nie byl w stanie wytlumaczyc mi co to jest ten cx. I ze to nie tego roweru szukam. I jaka jest rozniczka miedzy nim a rodzacym sie gravelem. Skonczylo sie na zwyklej szosie, na szczescie
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 284

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    W 2016 gdy szukalem swojego pierwszego roweru szosowego lub ala szosowego zwrocilem uwage na te CX bo byly takie jak chcialem - lekkie bez wmorka, ale zeby dalo jeszcze rade po lesie. Tylko ze nikt ze sprzedwcow nie byl w stanie wytlumaczyc mi co to jest ten cx. I ze to nie tego roweru szukam. I jaka jest rozniczka miedzy nim a rodzacym sie gravelem. Skonczylo sie na zwyklej szosie, na szczescie
    A wytłumaczył Ci ktoś ze sprzedawców, czym się różnią przerzutki?
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Odp: UCI World Cup Dublin 2022 - Kolarstwo przełajowe po Irlandzku

    Ja sie wtedy jeszcze uczylem klas osprzetu, a np nie mialem pojecia ze od dawna jest juz elektryka, ktorej jak sprobowalem to juz do tradycyjnej zmieniarki nie wrocilem.

    No ale, szosza to taki psyjemny sport, ze jest czysty, rower sie mocno nie brudzi, chyba ze trafi się zlewa. Jak widze te ubabrane cx, ze zmieniają sprzet na wyscigu po kilka razy, to mnie cos w srodku mierzi
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •