Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Canon cps

  1. #1
    Początki nałogu Awatar rojo
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    325

    Domyślnie Canon cps

    Cześć, korzystaliście, korzystacie? Padła mi migawka w R6, naprawa potrawa nie wiadomo ile, serwis nie jest w stanie się określić bo nie wiedzą kiedy migawki dostaną (3 dni to tygodni). Mam w CPS status Gold, teroetycznie naprawa w 3dni, aparat zastępczy w ramach naprawy, póki co naprawa nie wiadomo ile, z aparatów zastępczych zaproponowali mi R lub 5d4 (mam oba w domu, potrzebuje coś coś ma ibis, dwie karty i mocowanie RF więc ani R ani 5d4 mnie nie interesują. Ogólnie póki co wygląda to na kompletną fikcję. Macie jakieś doświadczenia z tym czy nie mieć złudzeń po prostu?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Canon cps

    Nie odpowiem Ci ale mam pytanie. Po ilu strzałach padła migawka?
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Słubice
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Canon cps

    Cytat Zamieszczone przez rojo Zobacz posta
    Cześć, korzystaliście, korzystacie? Padła mi migawka w R6, naprawa potrawa nie wiadomo ile, serwis nie jest w stanie się określić bo nie wiedzą kiedy migawki dostaną (3 dni to tygodni). Mam w CPS status Gold, teroetycznie naprawa w 3dni, aparat zastępczy w ramach naprawy, póki co naprawa nie wiadomo ile, z aparatów zastępczych zaproponowali mi R lub 5d4 (mam oba w domu, potrzebuje coś coś ma ibis, dwie karty i mocowanie RF więc ani R ani 5d4 mnie nie interesują. Ogólnie póki co wygląda to na kompletną fikcję. Macie jakieś doświadczenia z tym czy nie mieć złudzeń po prostu?
    Możesz podzielić się tą informacją , ile strzałów wytrzymał R6 , czy był wcześniej jakiś komunikat na wyświetlaczu uchylnym
    Dziękuje i pozdrawiam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •