Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Jaki gimbal o jak najmniejszych rozmiarach transportowych i o udźwigu do 2kg?

  1. #11
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: Jaki gimbal o jak najmniejszych rozmiarach transportowych i o udźwigu do 2kg?

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    a jak Ci się sprawdza ten Rode mic? pytam bo mój deity d4 mini zupełnie nie sprawdza się do rejestracji dźwięków przyrody, jest za słaby (rejestruje bardzo cicho), i generuje masakryczne szumy własne. Myślę nad zmianą na coś lepszego.
    To jest mikrofon kierunkowy, łapie dźwięk maksymalnie na wyciągnięcie ręki od jego jego źródła.
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Jaki gimbal o jak najmniejszych rozmiarach transportowych i o udźwigu do 2kg?

    Mam dwa mikrofony, jeden to rode video mic pro + kierunkowy na body, drugi dji mic ten mały przypinany do koszuli.

    Do wywiadow wiadomo dji lepszy.

    W domu używam tez rode podmic'a ale bez frethead'a ma bardzo słaby sygnał. Wcześniej zeby go boostowac puszczalem dziada przez compresor od gitary. Ogólnie byla lipa, boościł nawet najcichszy dzwięk.
    Ostatnio edytowane przez zdebik ; 05-10-2023 o 11:34

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •