Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
Dla mnie to ma znaczenie, ponieważ często focę w słabych warunkach oświetleniowych i już iso 400 na cropach (miałem 7d,550d,60d) mnie bolało, a tu ból dopiero mam od iso 1600 czasem więcej.

Generalnie nie chcę absolutnie zaczynać wojenki crop vs full frejm, bo tak naprawdę to każdego indywidualna sprawa, niemniej uważam, że do wnętrz zdecydowanie bardziej nada się full frejm niż crop.
To się zgadza,twój ból jest inny niż mój,wszystko jest zależne od tego co fotografujemy,Ty w swoich zdjęciach potrzebujesz szczegółowości i jakości na najwyższym poziomie,do mojej fotografi z canona 7d,60d czy też 70d żaden szum mi nie przeszkadza,bo praktycznie do ISO 3200 go nie widzę.
Powracając do wątku tematu najlepiej przed zakupem zorganizować sobie puszkę i poprubować samemu czy się na da i spełnia nasze oczekiwania..trudno coś radzić.