Cytat Zamieszczone przez adawro Zobacz posta
To to ja wiem. Pytanie do czego był wykorzystywany aparat. Bo jeśli matryca padła, bo fotografowano w laboratorium testy laserów to trudno. A jeśli to był "zespół muzyczny z 40 letnim stażem" a laser był kierowany w stronę ludzi i nie miał odpowiedniego certyfikatu to proponuję obciążyć ten zespół kosztami naprawy ewentualnie zagrozić pozwem o odszkodowanie za narażenie uszkodzenia zdrowia (wzroku) https://gadzetomania.pl/czy-laser-mo...4728035137153a
Rok założenia zespołu 1981, zakończyło się na wymianie matrycy na mój koszt (aparat jest na gwarancji), jednak jest coś co tanieje, aktualnie wymiana 4 tys. ktoś wcześniej wspominał o 4,5
Nie wiem czy ten aparat ma w jakiś sposób adaptacyjny autofokus ale wcześniej mając wybrany focus na śledzenie oka, a w kadrze 2-3 osoby bez problemu wybierał tam gdzie chciałem, teraz kompletna loteria, druga sprawa wczoraj po załączeniu aparatu nie mogła otworzyć się ta roletka chroniąca matryce, w końcu po wielu próbach otworzyła się ale ciekawe kiedy się nie otworzy.