Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Wymiana matrycy w R6

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    38

    Domyślnie Odp: Wymiana matrycy w R6

    Cytat Zamieszczone przez adawro Zobacz posta
    To to ja wiem. Pytanie do czego był wykorzystywany aparat. Bo jeśli matryca padła, bo fotografowano w laboratorium testy laserów to trudno. A jeśli to był "zespół muzyczny z 40 letnim stażem" a laser był kierowany w stronę ludzi i nie miał odpowiedniego certyfikatu to proponuję obciążyć ten zespół kosztami naprawy ewentualnie zagrozić pozwem o odszkodowanie za narażenie uszkodzenia zdrowia (wzroku) https://gadzetomania.pl/czy-laser-mo...4728035137153a
    Rok założenia zespołu 1981, zakończyło się na wymianie matrycy na mój koszt (aparat jest na gwarancji), jednak jest coś co tanieje, aktualnie wymiana 4 tys. ktoś wcześniej wspominał o 4,5
    Nie wiem czy ten aparat ma w jakiś sposób adaptacyjny autofokus ale wcześniej mając wybrany focus na śledzenie oka, a w kadrze 2-3 osoby bez problemu wybierał tam gdzie chciałem, teraz kompletna loteria, druga sprawa wczoraj po załączeniu aparatu nie mogła otworzyć się ta roletka chroniąca matryce, w końcu po wielu próbach otworzyła się ale ciekawe kiedy się nie otworzy.

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Wymiana matrycy w R6

    Cytat Zamieszczone przez Oleks Zobacz posta
    Rok założenia zespołu 1981, zakończyło się na wymianie matrycy na mój koszt (aparat jest na gwarancji), jednak jest coś co tanieje, aktualnie wymiana 4 tys. ktoś wcześniej wspominał o 4,5
    Nie wiem czy ten aparat ma w jakiś sposób adaptacyjny autofokus ale wcześniej mając wybrany focus na śledzenie oka, a w kadrze 2-3 osoby bez problemu wybierał tam gdzie chciałem, teraz kompletna loteria, druga sprawa wczoraj po załączeniu aparatu nie mogła otworzyć się ta roletka chroniąca matryce, w końcu po wielu próbach otworzyła się ale ciekawe kiedy się nie otworzy.
    Dla mnie wymiana matrycy w aparacie to jak naprawa samochodu przeznaczonego do kasacji. Nie ma możliwości aby jakikolwiek serwis złożył aparat po takiej naprawie w 100% jak fabryka. Niemniej jednak liczę na to, że nie będziesz miał z tym aparatem problemów, jeżeli po naprawie dzieje się coś złego to jak najszybciej reklamuj naprawę.

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 428

    Domyślnie Odp: Wymiana matrycy w R6

    Cytat Zamieszczone przez Oleks Zobacz posta
    Rok założenia zespołu 1981, zakończyło się na wymianie matrycy na mój koszt (aparat jest na gwarancji), jednak jest coś co tanieje, aktualnie wymiana 4 tys. ktoś wcześniej wspominał o 4,5
    Nie wiem czy ten aparat ma w jakiś sposób adaptacyjny autofokus ale wcześniej mając wybrany focus na śledzenie oka, a w kadrze 2-3 osoby bez problemu wybierał tam gdzie chciałem, teraz kompletna loteria, druga sprawa wczoraj po załączeniu aparatu nie mogła otworzyć się ta roletka chroniąca matryce, w końcu po wielu próbach otworzyła się ale ciekawe kiedy się nie otworzy.
    Migawka Ci pada lub płyta główna. Powinien Ci wyskoczyć kod błędu. Err 20 bodajże. Ślij do PRo Club. Dostaniesz nową płytę główną lub migawkę. Albo to i to.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •