Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Na co zamienić EOS M5?

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    32

    Domyślnie Na co zamienić EOS M5?

    Witam. Chciałbym zamienić mój 4 letni wysłużony już EOS M5 na coś lepszego. Oczywiście jakiś Canon i najlepiej jakby to był bezlustrrkowiec. Odpowiadają mi gabaryty i waga. Fotografuję głównie krajobrazy górskie i architekturę miejską. Co polecacie? Tak żebym poczuł różnicę. Może EOS RP? Hm?

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Na co zamienić EOS M5?

    Cytat Zamieszczone przez sivy89 Zobacz posta
    Witam. Chciałbym zamienić mój 4 letni wysłużony już EOS M5 na coś lepszego. Oczywiście jakiś Canon i najlepiej jakby to był bezlustrrkowiec. Odpowiadają mi gabaryty i waga. Fotografuję głównie krajobrazy górskie i architekturę miejską. Co polecacie? Tak żebym poczuł różnicę. Może EOS RP? Hm?
    Rp lub R to dobry kierunek

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Na co zamienić EOS M5?

    Cytat Zamieszczone przez sivy89 Zobacz posta
    Witam. Chciałbym zamienić mój 4 letni wysłużony już EOS M5 na coś lepszego. Oczywiście jakiś Canon i najlepiej jakby to był bezlustrrkowiec. Odpowiadają mi gabaryty i waga. Fotografuję głównie krajobrazy górskie i architekturę miejską. Co polecacie? Tak żebym poczuł różnicę. Może EOS RP? Hm?
    Ja zmieniłem M50 na M6II i to jest spory skok w obsłudze. W stosunku do M5 tego nie ma już tak odczuwalnego. Minusem jest doczepiany EVF nie jako idea ale jako dziwaczna lunetka.
    Ważne jakie masz szkła EF-M. Przejście na R to jednak inne gabaryty body i szkieł.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #4
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 623

    Domyślnie Odp: Na co zamienić EOS M5?

    Na coś z serii R

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    60
    Posty
    225

    Domyślnie Odp: Na co zamienić EOS M5?

    Cytat Zamieszczone przez sivy89 Zobacz posta
    Fotografuję głównie krajobrazy górskie
    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Ważne jakie masz szkła EF-M. Przejście na R to jednak inne gabaryty body i szkieł.
    No właśnie. Zwłaszcza szkieł.

    Cytat Zamieszczone przez sivy89 Zobacz posta
    Witam. Chciałbym zamienić mój 4 letni wysłużony już EOS M5 na coś lepszego.
    Toż to prawie nówka.
    Chcesz wymienić, bo chcesz czy któryś brak cię naprawdę uwiera, tzn nie ambicjonalnie "somsiad ma większego", ale przez niemożliwość zrobienia konkretnego zdjecia ?

    Wiem, że wszędzie na forach, a tu szczególnie, APSCowcy powinni zamilknąć, ale FF to nie wszytko.
    Ostatnio edytowane przez cosinus ; 28-06-2022 o 13:19
    imigrant z kierunku N,
    70D, 10-18, 40/2.8, EFS24/2.8, 55-250 mkII, 18-55/4-5.6, S30/1.4A, T100/2.8, trochę na literkę N, w góry z m4/3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •