Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Fotograficzna ultra-prawica

  1. #11

    Dołączył
    Aug 2022
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Fotograficzna ultra-prawica

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Taki trend ustawiają też od dawna różne kółka zainteresowań. Kiedyś Bangi opisał, co trzeba zrobić, żeby zdjęcie samolotu dopuścili na samolotowe forum; ja Kolegę podziwiam, bo mnie by się nie chciało. (Myślę, że się nie pogniewa, że Go przywołuję.) Zobaczcie co wymyślają na forach ptasioprzyrodniczych, żeby każdą stosinę w piórku sikorki było widać. A na naszym CB wielu deklaruje się jako szumofoby i ostrofile. Oraz bezustanne poszukiwanie softu lub pluginu do rozmaślania tła.

    Niedawno na jakimś onecie czy wp widziałem galerię typu "najpiękniejsze miejsca w Polsce, których nikt nie zna". Gdyby moje dzieci tak malowały, to zabrałbym im kredki; na szczęście są już dorosłe.
    Ktoś kiedyś pięknie powiedział,że w fotografii mistrzów,bardziej liczy się głębia uczuć niż głębia ostrości..

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Zdjęcie, które od lat podziwiam nie wpisuje się w tą współczesną estetykę:

    Załącznik 8239

    Fotografia: Antanas Sutkus
    Niestety dzisiejsze trendy to plastikowe,sztuczne obrazki z postprodukcji...nad czym osobiście ubolewam

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Fotograficzna ultra-prawica

    W słynnym muzeum sztuki współczesnej w Nowym Jorku, na środku jednej z sal stało średniej wielkości (normalne) akwarium wypełnione w 3/4 wodą (o normalnym kolorze) w którym była jedna zwykła piłka plażowa wielokolorowa.

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 23-08-2022 o 11:47
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Odp: Fotograficzna ultra-prawica

    sztuka współczesna to temat na osobny temat

    Cytat Zamieszczone przez cosinus Zobacz posta
    Wlazłem do świątecznej kawy na dłuższą sesję na flickera.
    Nawet goście wywodzący się z analoga, czy od lat robiący w cyfrze ale delikatnie, suwaki saturacji w prawo, ostrości w prawo. Zarówno "nasi" forumowi (...)
    teraz będę żył w stresie, że to o mnie
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Fotograficzna ultra-prawica

    Szykuje się kolejny wątek rzeka. Desaturatorzy będą bić kolorowych. Talibowie obrazy uczuć patriotycznych w jednym zdaniu już przybyli. Czemu dopiero w poście #10 po tak obrazoburczym tytule wątku? Stary Lady Pank się przypomina "Najpierw mańkutom praworęczni przysolili ze hej, a potem tłum brunetów rudych lał. Fani muzyki zwarli szyki przeciw głuchym jak pień a każdy z nich się opentańczo darł...". Idę po popcorn.
    Ostatnio edytowane przez Eberloth ; 23-08-2022 o 14:10
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 284

    Domyślnie Odp: Fotograficzna ultra-prawica

    Stawiać wymagania może tylko ten, który rzetelnie płaci za robotę, a reszta- wzorem tego małego, czarnego urwisa z wiersza Tuwima- może spieprzać na drzewo
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  6. #16
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Fotograficzna ultra-prawica

    ja jak zwykle mam pod ręką stosowny link... http://glebsky.pl/bananem-go/

    P. S. @marfot, też jestem wielkim fanem Antanasa Sutkusa I tego zdjęcia...
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  7. #17

    Dołączył
    Aug 2022
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Fotograficzna ultra-prawica

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    ja jak zwykle mam pod ręką stosowny link... http://glebsky.pl/bananem-go/

    P. S. @marfot, też jestem wielkim fanem Antanasa Sutkusa I tego zdjęcia...
    No Panie Drogi,jaka sztuka,jaki banan..ważne by ptaszek miał wyostrzone piórka

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 284

    Domyślnie Odp: Fotograficzna ultra-prawica

    Cytat Zamieszczone przez std72 Zobacz posta
    No Panie Drogi,..ważne by ptaszek miał wyostrzone piórka
    Jeżeli to ma być cel sam w sobie, to ja chrzanię takie "na ramię broń" Na mojej działce są tak wyśrubowane warunki wstępne do spełnienia, że się można pochlastać, a ironią losu jest to, że efekt końcowy i tak zawsze jest dziełem przypadku, a spełnienie tych warunków nie jest samo w sobie gwarancją sukcesu. Na dodatek obowiązuje maniera sprawiająca, że autora nie da się rozpoznać po jego dziełach.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •