Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Nowa promocja, od dziś

Mieszany widok

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Nowa promocja, od dziś

    Od dziś promocja, całkiem niezła, na sporą ilość sprzętu :-)
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  2. #2
    Uzależniony Awatar bakulik
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Rumia
    Wiek
    42
    Posty
    765

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Super! A na co i gdzie? ?
    Pozdrawiam
    Łukasz Bakuła
    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez bakulik Zobacz posta
    Super! A na co i gdzie?
    tu masz regulamin ze styrony euro, jak sie doliczy jeszcze aktualny rabat 10% to robi sie ciekawie :-)
    https://www.euro.com.pl/si_upload/up...hback_2022.pdf

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez bakulik Zobacz posta
    Super! A na co i gdzie? ?
    tu masz regulamin ze styrony euro, jak sie doliczy jeszcze aktualny rabat 10% to robi sie ciekawie :-)
    https://www.euro.com.pl/si_upload/up...hback_2022.pdf
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #4

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    Od dziś promocja, całkiem niezła, na sporą ilość sprzętu :-)
    Fajnie, fajnie, ciekawe tylko jak z dostępnością np takiego Canona RP, bo na tą chwilę w oficjalnej sieci nie za bardzo...

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    WOW, na cyfrowych to dopiero zaszaleli (podwajając rabat wybrane art)np. rf85mm wychodzi za 2329 i potem jeszcze zwrot 280zł... rf50mm po zwrocie wyjdzie ca 6 stówek, darmo dają ;-) (to nie jest post sponsorowany ;-) )
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 13-06-2022 o 14:19
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    WOW, na cyfrowych to dopiero zaszaleli (podwajając rabat wybrane art)np. rf85mm wychodzi za 2329 i potem jeszcze zwrot 280zł... rf50mm po zwrocie wyjdzie ca 6 stówek, darmo dają ;-) (to nie jest post sponsorowany ;-) )
    Dodałem na próbę 3 obiektywy i coś mi te wielorabaty nie działają

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Dodałem na próbę 3 obiektywy i coś mi te wielorabaty nie działają
    nie wiem, jak z wielorabatami, ale ceny robia sie przyjemne po wpisaniu własciwego kodu (przez zwrotem od canona) tu przykład
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot 2022-06-14 at 06-28-15 Twój koszyk - zamawiane produkty - Sklep internetowy Cyfrowe.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	195,0 KB
ID:	8238

    zakupy w internecie, nie są takie trudne ;-)
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    nie wiem, jak z wielorabatami, ale ceny robia sie przyjemne po wpisaniu własciwego kodu (przez zwrotem od canona) tu przykład
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot 2022-06-14 at 06-28-15 Twój koszyk - zamawiane produkty - Sklep internetowy Cyfrowe.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	195,0 KB
ID:	8238

    zakupy w internecie, nie są takie trudne ;-)
    Tak, ale dodając drugi obiektyw już rabatu nie dopiszesz

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Tak, ale dodając drugi obiektyw już rabatu nie dopiszesz
    nawet jeśli jest jak mówisz, to jaki problem zrobić drugie i potem trzecie zamówienie? maja dostawę gratis, wg mnie wysiłek wart zaoszczędzonej kaski
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Chyba będziesz musiał na chwilę porzucić swój lokalny patriotyzm, ponieważ to krakowski Foto-Plus najlepiej ogarnął temat wielorabatów:

    https://fotoplus.pl/oferty-specjalne...a-obiektywy-rf

    Jeśli dodasz wymienione przez Ciebie wcześniej obiektywy RF 16mm f/2.8 STM, RF 35mm f/1.8 IS MACRO STM i RF 50mm f/1.8 STM do koszyka, to każdy z nich będzie miał automatycznie pomniejszoną cenę o 10% rabatu wraz z dodatkową zniżką, która w Cyfrowe.pl wymaga wpisania oddzielnego kodu dla każdego z obiektywów.

    Co dalej? To co napisali pod "Mechanizm działania promocji", czyli:

    Aby kupić 3 produkty z rabatem -30% na najtańszy, -20% na droższy i -10% na najdroższy dopisz w uwagach podczas składania zamówienia: RABAT 1+2+3 CANON lub skontaktuj się z naszym BOK telefonicznie - infolinia 12 294 60 60/501 501 530 lub mailowo sklep@fotoplus.pl
    Tego dokonasz w "Krok 3 - dane kontaktowe", bo dopiero tam jest pole formularza o nazwie "Uwagi dotyczące realizacji zamówienia".

    Przed tym krokiem jest krok "Krok 2 - wysyłka i płatność", gdzie jako formę płatności wybierasz "przedpłata na konto" lub ewentualnie „przy odbiorze paczki”. Dlaczego akurat te dwie formy płatności? No bo nie masz jeszcze podanej ostatecznej ceny za całość po wszystkich rabatach wraz z dodatkowymi zniżkami. Jak ją poznasz, to dopiero zapłacisz. Formę wysyłki wybierasz sobie taką, jaka będzie Tobie najlepiej pasowała.

    Co dalej? Nie wiem. Sklep zapewne przyśle wyliczenie ostatecznej ceny za całość po wszystkich rabatach wraz z dodatkowymi zniżkami oraz jakąś instrukcję dalszego postępowania na Twój adres e-mail.

    Kiedy będziesz miał już obiektywy w swoich rękach, no to będziesz mógł zająć się ich rejestracją w promocji https://www.canon.pl/offers/cashback/ Do skorzystania z niej przydadzą się zdolności manualne w zakresie obsługi nożyczek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •