Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Nowa promocja, od dziś

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    381

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Chodziło mi o promocję wielo rabatów a ta jest tylko przy zamówieniu 2 i 3 obiektywów
    Tego chyba żaden sklep nie ma wdrożonego w sposób automatyczny, gdy chciałem skorzystać z wielorabatow u jednego z autoryzowanych sprzedawców polecono mi kontakt telefoniczny albo mailowy z działem sprzedaży który to (chyba ręcznie) obliczy i skoryguje kwotę do zapłaty za zamówienie.

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez robcio Zobacz posta
    Tego chyba żaden sklep nie ma wdrożonego w sposób automatyczny, gdy chciałem skorzystać z wielorabatow u jednego z autoryzowanych sprzedawców polecono mi kontakt telefoniczny albo mailowy z działem sprzedaży który to (chyba ręcznie) obliczy i skoryguje kwotę do zapłaty za zamówienie.
    Mnie wielorabaty/caschbaki i canbaki przerosły w promocji sklepu Cyfrowe. Dodałem do koszyka 16, 35 i 50 1.8 Kupując pojedyńczo obiektywy w promocji można wpisać kody Canback i kwota zakupu zostaje obniżona o określoną wartość i wtedy chyba można skorzystać jeszcze z caschbaku Canona. Kupując 2 lub 3 obiektywy można wpisać już tylko 1 kod canback ale podobno można skorzystać już z wielorabatów, czyli 30/20/10% na zakupione obiektywy. Nie dostajemy informacji o upuście z wielorabatu przy zakupie. Dowiedziałem się, że wielorabat jest zwracany po zakupie na konto przy zapłacie z góry. Zapytałem sklep czy kupując jeden obiektyw i wpisując kod canback kupuje go taniej o cashback Canona i płace niższą cenę już bez możliwości skorzystania z caschbaku Canona ? Dostałem odpowiedź: promocja dotyczy tylko wybranych obiektywów, niektóre mają cashback ale nie mają kodu CANBACK, więc wtedy wymagane jest zarejestrowanie produktu. Obiektywy z koszyka mają kod canback i są w promocji caschback. Nie ogarniam tego Jeszcze chwila i sprzedam to co mam i kupię Fuji

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Mnie wielorabaty/caschbaki i canbaki przerosły w promocji sklepu Cyfrowe. Dodałem do koszyka 16, 35 i 50 1.8 Kupując pojedyńczo obiektywy w promocji można wpisać kody Canback i kwota zakupu zostaje obniżona o określoną wartość i wtedy chyba można skorzystać jeszcze z caschbaku Canona. Kupując 2 lub 3 obiektywy można wpisać już tylko 1 kod canback ale podobno można skorzystać już z wielorabatów, czyli 30/20/10% na zakupione obiektywy. Nie dostajemy informacji o upuście z wielorabatu przy zakupie. Dowiedziałem się, że wielorabat jest zwracany po zakupie na konto przy zapłacie z góry. Zapytałem sklep czy kupując jeden obiektyw i wpisując kod canback kupuje go taniej o cashback Canona i płace niższą cenę już bez możliwości skorzystania z caschbaku Canona ? Dostałem odpowiedź: promocja dotyczy tylko wybranych obiektywów, niektóre mają cashback ale nie mają kodu CANBACK, więc wtedy wymagane jest zarejestrowanie produktu. Obiektywy z koszyka mają kod canback i są w promocji caschback. Nie ogarniam tego Jeszcze chwila i sprzedam to co mam i kupię Fuji
    Myślę, że wielorabaty działają tak:
    Jeżeli kupisz 1 towar to masz 10% zniżki
    Jeżeli kupisz dwa to masz 20% tylko na drugi
    Jeżeli kupisz trzy to masz 30% tylko na trzeci.
    Opłaca się więc kupić wszystko osobno bo masz 10% na każdy. Wpiszesz kody i dostaniesz do każdego CANBACK a potem odbierzesz sobie cashback od Canona.

    PS
    Poważna obniżka cen Canona jako motywator do zmiany systemu - ciekawe...
    Ostatnio edytowane przez marfot ; 15-06-2022 o 21:45
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Myślę, że wielorabaty działają tak:
    Jeżeli kupisz 1 towar to masz 10% zniżki
    Jeżeli kupisz dwa to masz 20% tylko na drugi
    Jeżeli kupisz trzy to masz 30% tylko na trzeci.
    Opłaca się więc kupić wszystko osobno bo masz 10% na każdy. Wpiszesz kody i dostaniesz do każdego CANBACK a potem odbierzesz sobie cashback od Canona.

    PS
    Poważna obniżka cen Canona jako motywator do zmiany systemu - ciekawe...
    No nie do końca. Im droższe obiektywy tym większy rabat

  5. #15
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    381

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    No nie do końca. Im droższe obiektywy tym większy rabat
    Wielorabaty to 10 procent jeśli bierzesz jeden produkt (obiektyw)
    Jeśli dwa to 10 procent rabatu na droższy ale 20 procent na tańszy
    Jeśli trzy to 10 na najdroższy, 20 na ten pośrodku 30 procent na ten najtańszy

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez robcio Zobacz posta
    Wielorabaty to 10 procent jeśli bierzesz jeden produkt (obiektyw)
    Jeśli dwa to 10 procent rabatu na droższy ale 20 procent na tańszy
    Jeśli trzy to 10 na najdroższy, 20 na ten pośrodku 30 procent na ten najtańszy
    Ok. Dziękuję za wyjaśnienie Jak połączyć to z Canbackiem i caschbackiem?

  7. #17
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Chyba będziesz musiał na chwilę porzucić swój lokalny patriotyzm, ponieważ to krakowski Foto-Plus najlepiej ogarnął temat wielorabatów:

    https://fotoplus.pl/oferty-specjalne...a-obiektywy-rf

    Jeśli dodasz wymienione przez Ciebie wcześniej obiektywy RF 16mm f/2.8 STM, RF 35mm f/1.8 IS MACRO STM i RF 50mm f/1.8 STM do koszyka, to każdy z nich będzie miał automatycznie pomniejszoną cenę o 10% rabatu wraz z dodatkową zniżką, która w Cyfrowe.pl wymaga wpisania oddzielnego kodu dla każdego z obiektywów.

    Co dalej? To co napisali pod "Mechanizm działania promocji", czyli:

    Aby kupić 3 produkty z rabatem -30% na najtańszy, -20% na droższy i -10% na najdroższy dopisz w uwagach podczas składania zamówienia: RABAT 1+2+3 CANON lub skontaktuj się z naszym BOK telefonicznie - infolinia 12 294 60 60/501 501 530 lub mailowo sklep@fotoplus.pl
    Tego dokonasz w "Krok 3 - dane kontaktowe", bo dopiero tam jest pole formularza o nazwie "Uwagi dotyczące realizacji zamówienia".

    Przed tym krokiem jest krok "Krok 2 - wysyłka i płatność", gdzie jako formę płatności wybierasz "przedpłata na konto" lub ewentualnie „przy odbiorze paczki”. Dlaczego akurat te dwie formy płatności? No bo nie masz jeszcze podanej ostatecznej ceny za całość po wszystkich rabatach wraz z dodatkowymi zniżkami. Jak ją poznasz, to dopiero zapłacisz. Formę wysyłki wybierasz sobie taką, jaka będzie Tobie najlepiej pasowała.

    Co dalej? Nie wiem. Sklep zapewne przyśle wyliczenie ostatecznej ceny za całość po wszystkich rabatach wraz z dodatkowymi zniżkami oraz jakąś instrukcję dalszego postępowania na Twój adres e-mail.

    Kiedy będziesz miał już obiektywy w swoich rękach, no to będziesz mógł zająć się ich rejestracją w promocji https://www.canon.pl/offers/cashback/ Do skorzystania z niej przydadzą się zdolności manualne w zakresie obsługi nożyczek.

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    Chyba będziesz musiał na chwilę porzucić swój lokalny patriotyzm, ponieważ to krakowski Foto-Plus najlepiej ogarnął temat wielorabatów:

    https://fotoplus.pl/oferty-specjalne...a-obiektywy-rf

    Jeśli dodasz wymienione przez Ciebie wcześniej obiektywy RF 16mm f/2.8 STM, RF 35mm f/1.8 IS MACRO STM i RF 50mm f/1.8 STM do koszyka, to każdy z nich będzie miał automatycznie pomniejszoną cenę o 10% rabatu wraz z dodatkową zniżką, która w Cyfrowe.pl wymaga wpisania oddzielnego kodu dla każdego z obiektywów.

    Co dalej? To co napisali pod "Mechanizm działania promocji", czyli:



    Tego dokonasz w "Krok 3 - dane kontaktowe", bo dopiero tam jest pole formularza o nazwie "Uwagi dotyczące realizacji zamówienia".

    Przed tym krokiem jest krok "Krok 2 - wysyłka i płatność", gdzie jako formę płatności wybierasz "przedpłata na konto" lub ewentualnie „przy odbiorze paczki”. Dlaczego akurat te dwie formy płatności? No bo nie masz jeszcze podanej ostatecznej ceny za całość po wszystkich rabatach wraz z dodatkowymi zniżkami. Jak ją poznasz, to dopiero zapłacisz. Formę wysyłki wybierasz sobie taką, jaka będzie Tobie najlepiej pasowała.

    Co dalej? Nie wiem. Sklep zapewne przyśle wyliczenie ostatecznej ceny za całość po wszystkich rabatach wraz z dodatkowymi zniżkami oraz jakąś instrukcję dalszego postępowania na Twój adres e-mail.

    Kiedy będziesz miał już obiektywy w swoich rękach, no to będziesz mógł zająć się ich rejestracją w promocji https://www.canon.pl/offers/cashback/ Do skorzystania z niej przydadzą się zdolności manualne w zakresie obsługi nożyczek.
    Wielkie dzięki, złożyłem zamówienie wg twojego opisu, zobaczymy co się stanie i za ile faktycznie kupię te obiektywy. W sumie to nie wiem po co je kupuje ale za taką cenę ...

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    I cyk RF 85 za 2 koła w torbie.

  10. #20
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Nowa promocja, od dziś

    Finalnie 16, 35 i 50 wyszło 3266zł. Liczyłem na więcej ale to i tak nie najgorzej

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •